Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Lewis Capaldi Forget Me

Перше місячне затемнення 2024: що принесе та як поводитися

Перше місячне затемнення 2024: що принесе та як поводитися
20.03.2024
1045
Березень принесе нам перше затемнення цього року: це буде так зване напівтіньове місячне затемнення. Таким вважають затемнення, коли коли найсвітліша тінь Землі (півтінь) потрапляє на місячний диск. 
 
Місячне затемнення відбудеться 25 березня:  його початок буде о  06:53 за Києвом, пік затемнення  настане о 09:12 буде його пік, а закінчиться воно об 11:32. Тож загалом тривалість явища буде трохи більше за 4, 5 години.
 
Це явище розпочне весняний коридор затемнень, який завершиться сонячним затемненням 8 квітня. В Україні затемнення не можна буде побачити неозброєним оком, однак його побачать жителі Північної та Південної Америки,  Австралії, східної Азії, а також у західній Африці та Європі.

 

Вплив на людей

 
Астрологи наголошують, що місячне затемнення впливає на стан та емоції людей.

Багато людей помічають, що стають в такий період неврівноваженими, спостерігають різкі перепади настрою, напади суму, апатії та почуваються втомленими. Цей вплив варто враховувати, плануючи свій день 25 березня.

 

Що не варто робити

 
Астрологи не радять проявляти ініціативу, призначати важливі зустрічі та діяти під впливом настрою.
 
Приділіть час відпочинку,не перенавантажуйтеся та будьте терплячими до своїх емоцій.

Пам'ятайте, що місячне затемнення провокує тривожність та підсилює страхи, зважайте на це та за можливості намагайтеся підтримати близьких, яким теж може бути складно у цей період.
 
Краще заряджайтеся хорошим настроєм від музики: наприклад, нещодавно Артем Пивоваров створив гурт The Вуса і випустив з ним кліп "О, Панно".
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни