Тіна Кароль та SHUMEI випустили провокативну пісню "Стерва"

Тіна Кароль та SHUMEI випустили провокативну пісню
15.04.2024
1949
Українські виконавці Тіна Кароль та SHUMEI випустили нову пісню "Стерва" та кліп на неї. Відео набрало понад 300 тисяч переглядів за перші дні, адже такий дует став для багатьох дуже неочікуваним.
 
Авторкою пісні є сама Тіна Кароль. Співачка довго шукала партнера, дует з яким звучав би найяскравіше та найкраще передавав би зміст композиції. Її вибір зупинився на співакові SHUMEI, який раніше вже робив кавер на пісню Тіни "Вище хмар".
 
 
«SHUMEI - найбільш перспективний артист нового покоління в Україні. Його унікальний тембр не можна сплутати з будь-яким іншим голосом у світі. Хрипота та мужність  його вокалу надали цій композиції крутого змісту. Я дуже задоволена цією співпрацею», - поділилася Тіна Кароль. А про пісню співачка  додала "Пісня - це опора для мільйонів, а голос - емоційний зв’язок. Надійний магічний міст, що може об’єднати людину з магічною силою".
 
 SHUMEI. також поділився своїми думками про співпрацю з Тіною Кароль. 
 
«Працювати з Тіною було задоволенням. Тіна - людина, яка захоплює тебе з першої зустрічі. Її можна описати багатьма словами, але її основною якістю, яка мене вразила, є її простота та людяність, якою, на жаль, не всі володіють», - розповів співак.
 
 
Пісня "Стерва" - про пристрасне кохання, почуття, яке важливе для побудови міцних стосунків.  "Образи, ревнощі та скандали - це лише перешкоди на шляху до міцного, щирого та справжнього кохання", - йдеться в описі до відео. 
 
Відео було зняте Львівському залізничному вокзалі. Окрім Тіни Кароль та SHUMEI, героями відео стали українські блогери та актори:  Богдан Шелудяк та Юлія Свіжинська.  Пара втілила історію палкого кохання: спочатку драматичну сварку, а потім пристрасне примирення.До речі, Юлія Саніна нещодавно виконала пісню "Коханий" для нового проєкту Тіни Кароль "Дім звукозапису".
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана