Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Kush Kush Fight Back With Love Tonight

В Києві відбудеться презентація нової книги Олександра Фоззі Сидоренко "Хеві Метал"

В Києві відбудеться презентація нової книги Олександра Фоззі Сидоренко
25.06.2024
1718
Олександр Фоззі Сидоренко – не лише учасник популярного гурту «Танок на майдані Конґо», музикант та автор пісень, а ще й письменник. Він - автор книг "Їли воду з-під крана", "Winter Sport", "Голки і ковзани", деяких інших, а також співавтор книги "Письменники про футбол". Нещодавно вийшла нова книга Фоззі «Хеві Метал».Фоззі розповідає: “Це роман про шоу-бізнес. Він не заснований на реальних подіях, але він заснований на реальних долях. Звичайно талант шоу вигадане, але суть, сподіваюся, передано вірно. «Хеві Метал» раджу прочитати тим, кому цікавий шоу бізнес. В книзі багато внутрякового, багато байок, гастрольних історій, які траплялися, і я захотів за рахунок них підживити оповідь.

Ідея написати цей роман мені прийшла ще у 2017 році. Тоді ми грали фестиваль в Олешках, зараз тимчасово окупованих. Я пішов послухати розігрів, хто там що співає. Перед нашим гуртом виступав якийсь хлопчик, якого оголосили учасником талант шоу. Тобто він навіть, до самого талант шоу не прийшов, але його оголосили учасником відбору. Це був місцевий хлопчина. Я подумав, що кар'єра переможців талант шоу не надто довга. Це такий важкий психологічний удар - спочатку швидкий підйом, коли їх показують щотижня в праймтайм, а потім, якщо їх не підхопили якісь продюсери, не знайшли грошей, то дуже швидко ця кар’єра йде вниз, їх забувають, адже наступна партія учасників виходить. Це готовий блюз, готова драма. Я захотів написати сценарій мінісеріалу про це, змішавши історію шоу бізнесу з детективною  історією. Скомпонував персонажа з кількох знайомих музикантів, в тому числі переможців в різних талант шоу. Потім стало зрозуміло, що серіал навряд вийде. І все одно вирішив через кілька років написати книжку, адже історія була готова. Якщо вона довго лежить в голові, то ти вже не можеш її не написати.

Я розумію, що під час війни книжки не про війну можливо не потраплятимуть в нерв. Історія така, що «Хеві Метал» був закінчений в 2021 році, і відповідь від першого видавництва мала надійти 24 лютого 2022  року. З початком війни я про все це забув, а наш менеджер згадав, запропонував Видавництво Старого Лева, і вони захотіли її випустити.”
- розповідає Фоззі про нову книгу «Хеві Метал».

Нещодавно автор поділився своїм секретом популярності:


Книга вже є у книжкових крамницях та в магазині ТНМК, на прибуток з якого фонд Фоззі «Згуртовані» закуповує аптечки для військових.

27 червня в Києві в рамках проєкту НаШапку відбудеться презентація книги. В програмі:

  • Читання уривків з нового роману: Фоззі прочитає найцікавіші частини своєї нової книги і познайомить вас з захопливим, але небезпечним світом «Хеві Метал».
  • Спілкування: гості вечора зможуть поставити автору свої запитання і дізнатися більше про його творчість та натхнення.
  • Підписання книжок: унікальна можливість отримати автограф автора на своєму екземплярі роману.
  • Святковий DJ-сет: особлива музична програма від самого автора, яка додасть заходу незабутньої атмосфери
  • Збір: на кісткові імпланти (фонд «Свої») та аптечки (фонд «Згуртовані»).

Отже, бронюйте столик в Pepper's Club, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 7. Вхід на концерт - безкоштовний.

Читайте також, коли і де пройде фестиваль ATLAS в 2024 році.

Фото з facebook.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років