Легендарному хореографу Чапкісу – 91

Легендарному хореографу Чапкісу – 91
24.02.2021
978
Сьогодні 91 рік виповнився Григорію Чапкісу, легендарному українському хореографу та судді шоу «Танці з зірками». Пригадаймо шлях маестро до успіху!

Григорій Чапкіс почав танцювати та ходити одночасно, як він сам казав. В 15 років став танцівником ансамблю пісні й танцю «Трудові резерви», потім виступав в Національному ансамблі імені Павла Вірського, якого вважає своїм вчителем. Працював хореографом театру імені Івана Франка, відкрив Школу танців Чапкіса, брав участь у численних благодійних проектах.
 
Григорій Миколайович незмінно входить до складу журі конкурсу «Танці з зірками», де в минулому сезоні станцював з Наталею Могилевською та Надією Мейхер.

 
В книжці «Любов і танець — секрети довголіття» Чапкіс поділився власним досвідом та секретами щасливого особистого та професійного життя. Артист має двох дітей, які теж стали успішними танцюристами. Минулого року 90-річний наречений одружився вчетверте. Дружина молодша за нього на 51 рік.
 


У грудні Чапкіс потрапив до лікарні з пневмонією та підозрою на Covid-19. Тести дали негативний результат, і напередодні Нового року він повернувся додому. Але в лютому стан здоров’я Чапкіса погіршився. Зараз він знаходиться в лікарні, і, як написав культурний діяч Олег Мельник, «організм ослаблений, але здаватися не збирається». Раніше про підтримку батька в соцмережах попросив його син Грег. Щиро бажаємо імениннику поліпшити здоров'я та ще довго надихати інших своїм прикладом!
 
Дбайте про своє здоров’я і ви – дізнавайтеся, як потрібно поводитись у морозну погоду.

Поділіться цим з друзями!
⌚ Раніше звучали ще раніше
19:43
Арсен Мірзоян
Ідіоти
19:40
Adele
Set Fire To The Rain
19:34
Drenchill
Freed From Desire (feat. Indiiana)
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Соболь Світлана
Допомагаємо разом
Соболь Світлана
Мама Світлана 063-785-61-78