Онлайн-вакцинація зірок

Онлайн-вакцинація зірок
05.03.2021
530
4 березня телеканал 1+1 влаштував онлайн-вакцинацію: десятеро добровольців були запрошені в студію, щоб отримати щеплення вакциною Covishield під час програми «Право на владу». На процедуру погодилися п'ятеро медиків та п'ятеро відомих особистостей, серед яких співачка Руслана Лижичко, телеведучий Олександр Педан, президент Федерації стронгмена України Сергій Конюшок, ведуча програми Наталія Мосейчук та журналіст Дмитро Гордон, який, однак, не зміг приїхати в студію через затримку літака.

 
Протягом усієї програми за самопочуттям добровольців стежили медики. Але жодних скарг на здоров'я ні у кого з присутніх не було. Зірки підкреслили, що важливо вакцинуватись та своїм прикладом заохочувати інших робити щеплення.
 
"Я хочу, якщо можна, отримати це відео, я би із задоволенням зробив пост, в якому просто показав би насправді, як це все відбувається, своїм прикладом, - поділився Олександр Педан під час підготовки до щеплення. - Мені здається це зараз просто must-have для людей, які є opinion-лідерами".
 
Після вакцинації ведучий дійсно зробив обіцяний пост у соцмережах, аби заохотити фанів не боятися щеплень від коронавірусу. До того ж, МОЗ України вже оприлюднило інформацію, як записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19.


До речі, ми також маємо кілька корисних порад для вас - читайте 7 ідей, як наповнити життя весною.
 
Поділіться цим з друзями!
⌚ Раніше звучали ще раніше
18:53
TAYANNA
Фантастична жінка
18:50
Pink
Just Give Me A Reason (feat. Nate Ruess)
18:45
Imagine Dragons
Believer
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Сирота Данило, 17 років
Допомагаємо разом
Сирота Данило, 17 років
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Мама Оксана 095-23-341-90