Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Don Omar & Lucenzo Danza Kuduro

Всесвітній день рок-н-ролу

Всесвітній день рок-н-ролу
13.04.2021
3894
13 квітня відзначають Всесвітній день рок-н-ролу. Є легенда, що термін «рок-н-рол» придумав диск-жокей радіостанції Клівленда (США) Алан Фрід. Одного разу він ризикнув поставити в ефір записи виконавців ритм-енд-блюза, який вважався «чорним» та «нереспектабельним» музичним стилем. А щоб не шокувати радіослухачів, Алан назвав цей новий стиль «рок-н-рол». Нова музика швидко набула популярності в США.
 
Потім, а точніше - 12 квітня 1954 року - американський музикант Білл Хейлі записав трек під назвою «Rock Around The Clock», який перевернув уявлення про популярну музику у всьому світі. Серед засновників рок-н-ролу був і легендарний Елвіс Преслі , який став кумиром молоді. Його стиль одягу, манери і рухи ставали прикладом для наслідування. На початку 1960-х з'явився новий стиль в рок-н-ролу - поп-рок. Ліверпульська четвірка своїми композиціями запустила у світ епідемію «бітломанії». Потім з'явилися «Rolling Stones», «Pink Floyd», «Deep Purple», «Led Zeppelin», «Black Sabbath», яких зараз ми називаємо класикою року.
 
Але спочатку був рок-н-рол – музика, танок, стиль життя. Спитайте своїх бабусь та дідусів: напевно, вони саме так весело та енергійно танцювали рок-н-рол, як у цьому кліпі.
 

Якщо у вас досі збереглося кілька старих платівок з рок-н-ролом - це зовсім не дивно. Читайте про найбільші колекції справді дивних речей.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки