Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Сортуємо сміття та влаштовуємо цифрове прибирання

Сортуємо сміття та влаштовуємо цифрове прибирання
22.04.2021
1988
22 квітня у світі відзначають Міжнародний День Матері-Землі (International Mother Earth Day). 
 
Свято бере свій початок із «Дня дерев», що відзначався у США з 1872 року. Тоді в містечку штату Небраска, в якому бракувало дерев, організували конкурс для мешканців і за один день висадили понад мільйон саджанців. Згодом традиція стала загальнонаціональною, а з 1990 року День Землі має міжнародний статус.
 
Цього року Google присвятив святові дудл:
 
 
В Україні сьогодні стартували відразу дві екологічні ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine». 
 
Запрацювала онлайн-платформа «Національна мапа пунктів прийому вторинної сировини». Кожен може знайти на сайті recyclingpoints.org найближчий пункт прийому вторинної сировини або нанести на мапу новий пункт, а також отримати корисну інформацію щодо сортування та переробки сміття. Організатори заохочують всіх небайдужих ділитися в соцмережах своїми успіхами, використовуючи хештеги #СтворюємоРазомСортуємоЩодня #recyclingpointsua #recyclingpointsorg #letsdoitukraine.
 
Також оголошена акція цифрового прибирання «Digital Cleanup». Це – хороша щоденна екозвичка, яка заощадить використання електроенергії, зменшить викиди парникових газів та позитивно вплине на економічні вигоди кожної родини, – стверджують організатори. Вони розробили інструкцію, завдяки якій вдасться організувати коротке цифрове прибирання в будь-який час.  
 
 

Збережімо Землю! А для натхнення на добрі справи дивіться відео про красу української землі.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава