Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Золота Малина 2021: найбільші фейли у кінематографі

Золота Малина 2021: найбільші фейли у кінематографі
28.04.2021
2369
З 1981 року поряд із премією Оскар співіснує антипремія Золота малина, яка відзначає найбільші кінематографічні фейли за рік, що минув. Результати Золотої малини багатьох цікавлять не менше, ніж результати інших кінопремій, адже зазвичай це - повноцінна церемонія зі справжнім голосуванням авторитетного журі напередодні. Днями лауреати 41 Золотої малини також були оголошені, однак, зважаючи на пандемію – у відео.

Найбільше критики за свій режисерський дебют отримала співачка Сіа – її картина «Музика» отримала аж три Золотих малини. Саму Сію визнали найгіршою режисеркою, виконавицю головної ролі Кейт Хадсон – найгіршою актрисою, а її партнерку по фільму Медді Зіглер – найгіршою актрисою другого плану. Такі результати є передбачуваними, адже фільм розкритикували одразу після виходу трейлера. Зокрема Сії дорікали за те, що роль дівчини з аутизмом у фільмі грає актриса, яка не має подібного розладу.


Титули «Найгірший фільм» та «Найгірший актор» забрав фільм «Абсолютний доказ». Це – умовно документальна стрічка, яка мала на меті довести фальсифікації на виборах у США в 2020. Однак, ані доказів, ані хорошої акторської гри більшість глядачів не помітила. Найгіршим актором другого плану став Руді Джуліані, що з’являвся у фільмі «Борат 2». Його також відзначили у номінації «Найгірший акторський дует». Фільм «365 днів» отримав Золоту малину за найгірший сценарій, а фільм «Дулітл» назвали найгіршим рімейком. Також особливий приз отримав 2020 рік – його визнали найгіршим календарним роком усіх часів.А як проходив цьогорічний Оскар читайте тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана