Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Nana Lonely

Христина Соловій зіграла Мавку з «Лісової пісні» Лесі Українки

Христина Соловій зіграла Мавку з «Лісової пісні» Лесі Українки
14.05.2021
2044
Співачка Христина Соловій випустила кліп на трек «Втікала». Перший майже за рік мовчання кліп є продюсерським дебютом співачки та переосмислює долю Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки в сучасному контексті. Крім того, сингл є анонсом нового альбому Rosa Ventorum, який співачка обіцяє випустити вже у травні.

Події кліпу розгортаються у фентезі-всесвіті «Лісової пісні» Лесі Українки. Відео починається з цитати Мавки: «Ну як таки, щоб воля та пропала? Се так колись і вітер пропаде!». За словами співачки, ця фраза є лейтмотивом синглу та символізує, що неможливо жити без волі почуттів і права вибору, без волі, що варто жити за покликом серця, а не так, як написано в казках. У кліпі героїня Христини грає з вогнем, не лякається шипів троянд та розшифровує таємні знаки, прагнучи вибратися з лісу. Мавка, що за правилами міфів та казок вимушена жити саме в лісі, втікає в цивілізацію та доводить, що правила про долю героїні — умовні.


Співачка зазначає, що пісня «Втікала» — це декларація свободи особистості, гімн втечі від чужих казок про нав’язане майбутнє героїні. Новий сингл натхненний власним шляхом співачки у світі шоу-бізнесу: дівчина з провінції отримує національне визнання, закохуючи слухачів в українську культуру.До речі, цього року виповнилося 200 років від Дня народження легендарної Лесі Українки – читайте, як зірки відзначили цю дату.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

⌚ Що звучало в ефірі

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Загородній Дмитро, 6 років

Допомагаємо разом

Загородній Дмитро, 6 років
Одеська обл., Березівський р-н, с. Іванівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Мама Наталія 093-341-10-56