Христина Соловій зіграла Мавку з «Лісової пісні» Лесі Українки

Христина Соловій зіграла Мавку з «Лісової пісні» Лесі Українки
14.05.2021
1124
Співачка Христина Соловій випустила кліп на трек «Втікала». Перший майже за рік мовчання кліп є продюсерським дебютом співачки та переосмислює долю Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки в сучасному контексті. Крім того, сингл є анонсом нового альбому Rosa Ventorum, який співачка обіцяє випустити вже у травні.

Події кліпу розгортаються у фентезі-всесвіті «Лісової пісні» Лесі Українки. Відео починається з цитати Мавки: «Ну як таки, щоб воля та пропала? Се так колись і вітер пропаде!». За словами співачки, ця фраза є лейтмотивом синглу та символізує, що неможливо жити без волі почуттів і права вибору, без волі, що варто жити за покликом серця, а не так, як написано в казках. У кліпі героїня Христини грає з вогнем, не лякається шипів троянд та розшифровує таємні знаки, прагнучи вибратися з лісу. Мавка, що за правилами міфів та казок вимушена жити саме в лісі, втікає в цивілізацію та доводить, що правила про долю героїні — умовні.


Співачка зазначає, що пісня «Втікала» — це декларація свободи особистості, гімн втечі від чужих казок про нав’язане майбутнє героїні. Новий сингл натхненний власним шляхом співачки у світі шоу-бізнесу: дівчина з провінції отримує національне визнання, закохуючи слухачів в українську культуру.До речі, цього року виповнилося 200 років від Дня народження легендарної Лесі Українки – читайте, як зірки відзначили цю дату.
Поділіться цим з друзями!
⌚ Раніше звучали ще раніше
00:01
Mylene Farmer
L'Amour N'Est Rien...
00:00
DZIDZIO
Гімн України
23:59
Masked Wolf
Astronaut In The Ocean
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Боярко Поліна, 3 роки
Допомагаємо разом
Боярко Поліна, 3 роки
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Тато Геннадій 099-409-59-98