Джамала, Фагот, Олександра Заріцька та інші в шоу «Танці з зірками»-2021

Джамала, Фагот, Олександра Заріцька та інші в шоу «Танці з зірками»-2021
04.08.2021
10526
Телевізійні шоу талантів надзвичайно популярні в усьому світі. «Танці з зірками» з’явились у Великій Британії у 2004 році. За умовами шоу зірки шоу-бізнесу складають пари з професійними танцюристами та демонструють свої танцювальні здібності. Виконання танців оцінюють як телеглядачі, так і члени журі. В 2006-2007 в Україні вийшло 3 сезони шоу. Після 10річної перерви шоу йде щороку. Сезон 2021 починається 5 вересня.

Переможцями наших «Танців з зірками» були нинішній Президент України Володимир Зеленський, гімнастка Лілія Подкопаєва, польський актор Марцін Мрочек, співачка Наталія Могилевська, гуморист Ігор Ласточкін, акторка Ксенія Мішіна.

В фіналі останнього сезону в результаті запеклої боротьби екс-«Віагра» Надія Мейхер отримала трете місце, її молодша колега Санта Димопулос стала переможницею шоу, а друге місце посіла фронвумен гурту «The Hardkiss» Юлія Саніна. Ось як це було.Незмінні ведучі «Танців з зірками» —  Тіна Кароль та Юрій Горбунов. В журі останнього сезону були легендарний Григорій Чапкіс, що пішов з життя в червні 2021, танцюрист і хореограф Влад Яма та прима-балерина Національної опери, директорка Київського хореографічного коледжу Катерина Кухар.

Цього року третім членом журі стане етнічний українець, американський громадянин Макс Чмерковський. Танцюрист, багаторазовий учасник американських «Танців з зірками», володіє кількома танцювальними студіями в Нью-Йорку. В Україні його знають по участі в шоу «Холостяк» та «Куб». Чи суворий він суддя – дізнаємось незабаром. Поки відомо лише, що він прийняв челендж.


Найбільшою інтригою шоу завжди є зірковий склад учасників. Деякі імена вже відомі: співачка Джамала, вокаліст гурту «ТНМК» Фагот, фронтвумен гурту «KAZKA» Олександра Заріцька, фронтмент гурту «KADNAY» Дмитро Каднай , чемпіон України з еротичного танцю Олексій Суровцев, гумористка «Жіночого кварталу» Анастасія Оруджова, гуморист Іван Люленов, актор Костянтин Войтенко.

Джамала спочатку відмовилась від запрошення, але потім вирішила отримати насолоду від шоу.


Фагот повідомив, що його примусило взяти участь вічне прагнення виходу з зони комфорту.


Олександра Заріцька оприлюднила фото зі зйомок промо-ролику.


Дмитро Каднай зняв найкумедніше відео про те, як приймає челендж.


А виступ Олексія Суровцева в жанрі еротичного танцю можна побачити просто зараз:До речі, танцюрист Євген Кот, який брав участь у кількох сезонах «Танців з зірками», відтепер сам є суддею шоу «Україна має талант» разом з переможницею шоу Ксенією Мішіною та шоуменом Сергієм Притулою.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

⌚ Що звучало в ефірі

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Олійник Ангеліна, 13 років

Допомагаємо разом

Олійник Ангеліна, 13 років
Хмельницька обл., м. Полонне
Діагноз: саркома Юїнга тазової кістки