Нове державне свято та вихідний в Україні 28 липня 2022 року

Нове державне свято та вихідний в Україні 28 липня 2022 року
25.08.2021
17620
Про нове свято - День Української Державності - оголосив під час промови до Дня Незалежності 24 серпня Президент України Володимир Зеленський. Він також вже звернувся до Верховної Ради з пропозицією зробити це свято вихідним днем.

«З метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності… шановуючи пам’ять та засвідчуючи повагу до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших видатних представників національної еліти, а також борців за державність та незалежність України, - відзначати День Української Державності щорічно 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого,» - йдеться в тексті Указу №423/2021.

Таким чином, влітку українці матимуть три державних свята: День Конституції 28 червня, День Української Державності 28 липня та День Незалежності 24 серпня.

В 2022 році в Україні двічі плануються «довгі вихідні» по 4 доби поспіль: на 8 березня та День Конституції.

Читайте також про серпневе народне та церковне свято – Яблучний Спас

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана