Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Ретроградний Меркурій з 27 вересня до 18 жовтня: на що очікувати

Ретроградний Меркурій з 27 вересня до 18 жовтня: на що очікувати
28.09.2021
9433
Кілька разів на рік ми чуємо про «ретроградний Меркурій», який начебто впливає на наше життя. І ось знову той самий період. Навіть якщо ви не вірите в астрологію та усіляки «забобони», варто розібратися, що відбувається.

Що таке «ретроградний рух» планети?

Усі планети Сонячної системи рухаються проградно, тобто вперед. Але в залежності від точки спостереження іноді може вдаватися, що вони змінюють напрямок руху на ретроградний. Уявіть, що ви їдете в потоці машин по вулиці. Коли ваша автівка переганяє іншу, здається, ніби та рухається назад. Але це всього лише оптична ілюзія, адже обидві продовжують рух.

Меркурій – найближча до Сонця планета, яка обертається навколо нього за 88 днів. Тобто він 4 рази за наш рік опиняється «позаду», а потім «переганяє» Землю. Все це в лапках, тому що усі великі планети Сонячної системи — Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран і Нептун — обертаються навколо Сонця в одному напрямку, майже круговими орбітами, але їх площини мають невеликий нахил одна до одної.Меркурій в астрології


Наразі жодні офіційні наукові дослідження не довели кореляції між поведінкою планет і людей на Землі. Але астрологія старіша за деякі науки, і багато людей в неї вірять.

Планету названо на честь римського бога Меркурія, послідовника грецького Гермеса та вавилонського Набу. Всі вони шанувались як покровителі ремесел і торгівлі. Саме Меркурій зображався з крильцями на взутті та капелюсі, які допомагали йому швидко пересуватися. Коли Меркурій проноситься повз Землю, подібний до швидкісного поїзда, цей рух створює турбулентність, яка й впливає на наше життя.

Меркурій керує всіма сферами, пов’язаними з підприємництвом та торгівлею, подорожами та комунікаціями. Отже, впливає на професійну діяльність багатьох українців та на повсякденне життя майже всіх. Астрологи вважають, що зміна руху Меркурія може змінити всі домовленості та рішення на протилежні. Тож, якщо ви можете відкласти деякі справи до 18 жовтня – зробіть це. А натомість підніміть собі настрій, приділивши трохи часу перегляду цікавого фільму про космос – ми вже підібрали для вас 5 класних фільмів про космічні подорожі.Що не варто робити під час ретроградного Меркурія


Укладати важливі угоди та підписувати контракти. Якщо відкласти неможливо – перевірте умови двічі.

Продавати та купувати нерухомість або дорогі речі на кшалт авто чи іншої техніки. Домовтесь про аванс чи відстрочку – це менший ризик.  

Видавати книжки чи захищати наукові роботи. Навіть звичайна пошта в цей час може капризувати, тож будьте особливо уважні в листуванні.

Починати навчання або дослідження, особливо якщо рішення було прийняте раптово. Потім ви можете розчаруватися. 

Планувати подорожі чи вибирати путівки. Звісно, вже хочеться планувати Новий рік та Різдво – але не поспішайте. Якщо ж ви подорожуєте саме зараз – подбайте про безпеку.

Сваритися та «з’ясовувати стосунки» не варто в будь-який час. Але в цей період навіть звичайні переговори можуть перетворитися на конфлікт. Тож, будьте чемними, стриманими та мудрими. Бережіть себе та близьких, і тоді жодні космічні тіла не завадять вашому щастю.

А щоб кожен день осені був вдалим - читайте наш осінній гороскоп 2021.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава