Життя після втрати: Джастін Бібер зворушив кліпом “Ghost”

Життя після втрати: Джастін Бібер зворушив кліпом “Ghost”
11.10.2021
2652
Нещодавно Джастін Бібер оприлюднив нове, надзвичайно зворушливе відео “Ghost”. Ця пісня - з шостого альбому співака “Justice”, що вийшов 19 березня 2021 року.
 
Кліп не є веселим. На початку бачимо, як герой Джастіна проводить час зі своїми бабусею дідусем на святкуванні Дня народження останнього. Відео продовжує сумна подія – похорон дідуся. Бабуся опиняється у розпачі, їй не вдається змиритися з втратою. Згодом хлопець намагається розважити її, запрошує жінку в бар, допомагає розвеселитись та затанцювати. Вдома герой співака показує бабусі додаток для знайомств, а наприкінці відео вмовляє попрощатися з померлим чоловіком та відпустити його, висипавши прах в океан. А ще несподівано влаштовує жінці побачення.
 
 
Відео демонструє, як важливо вміти відпускати минуле та жити далі, як би болісно це не було. Передати цей меседж правильно було дуже важливим завданням для співака, тому він вкрай відповідально поставився до всіх етапів створення відео. Він навіть сам запросив та затвердив акторку на головну роль.

Бабусю зіграла Даян Кітон, акторка кінорежисерка та продюсерка, а також володарка кінопремій «Оскар», «Золотий глобус» та «BAFTA» за найкращу жіночу роль у фільмі «Енні Холл».
 
Акторка була у захваті від пропозиції та самого кліпу. «Невже це не сон? Яка це для мене честь попрацювати з Джастіном Бібером та його неймовірною командою» - написала Даян в Інстаграмі.
 
 
Пісня “Ghost” також про людину, якої вже немає поряд, та про сум через втрату. Фанати Джастіна сперечаються через те, кому могла бути ця присвята: дехто вважає, що це про смерть близької людини, а дехто припускає, що це звернення до екс-коханої співака Селени Гомес.
 
«Молоді люди гадають, що у них завжди є завтра
 
Я сумую за твоїми дотиками вночі, коли всередині мене порожнеча
 
Я знаю, що ти переходиш міст, на якому я не можу тебе супроводжувати
 
Оскільки кохання, що ти залишила 
 
Це все, що в мене є
 
Я хочу, щоб ти це знала
 
Якщо я не можу бути поряд з тобою
 
Мені вистачить твого привида
 
Я сумую за тобою більше, ніж за будь-чим у житті
 
Тож якщо ти не можеш бути поряд зі мною
 
Пам’ять про тебе буде моїм порятунком
 
Я сумую за тобою більше, ніж за будь-чим у житті»
 
 
А якщо вам захочеться чогось кумедного після такого кліпу – перегляньте веселе відео Imagine Dragons, які станцювали в спідній білизні для кліпу “Monday”.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки