Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Сергій Бабкін Вона знає

Фагот з ТНМК представив пісню “ПМ'ТЙ” — про дію, мрію та любов

Фагот з ТНМК представив пісню “ПМ'ТЙ” —  про дію, мрію та любов
13.10.2021
693
13 жовтня до Хеппі Ранку завітав Фагот з гурту ТНМК, щоб презентувати пісню “ПМ'ТЙ” (Пам’ятай). Ідея пісні народилась в минулому році за часів найжорсткішого локдауну.

«І я написав текст про черепах. Ми якось не говоримо про черепах як про чоловіків. Черепахи в нас жіночого роду. Їх звати Недайбог. Одна відповідає за Дію. Другу звати Мрія, а третю Любов. Тобто три жінки, які допомагають цьому світу встояти в скрутні часи», - розповів гість.



Героїня кліпу – теж жінка у військовій формі. Вона прямує містом, що пошкоджене війною, та згадує мирні часи та дитину, що тримала на руках. В фіналі відео героїня стріляє зі снайперської гвинтівки в око, що палає – впізнаваний символ країни зла Мордора.

Кліп був знятий в місті Щастя Луганської області. В червні 2014 року місто перейшло під повний контроль української влади, але обстріли тривають й надалі. Останній був у вересні 2021 року.



Обкладинку синглу з трьома черепахами намалював дизайнер Олександр Солонський. Він же розробив дизайн фірмового одягу та іншого мерча, який гурт розігрує серед фанатів.


До речі, щодо незвичного одягу: якщо придивитись, на фото з Фаготом Юля Карпова в поліцейських наручниках, а Даня Бєлий в лицарських обладунках, які змайстрував собі власноруч. Але це вже інша історія, яку, можливо, ведучі розкриють на сторінках соціальних мереж.

А щодо новин українського шоубізу – читайте, як Океан Ельзи відсвяткував 27-річчя гурту. 
Поділіться цим з друзями!
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Мельник Яна, 7 років
Допомагаємо разом
Мельник Яна, 7 років
Київська обл., Білоцерківський р-н, смт. Рокитне
Діагноз: саркома Юінга кісток лицьового черепа
Мама Наталія 068-012-98-98