Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Що може трапитися 11.11 об 11:11

Що може трапитися 11.11 об 11:11
10.11.2021
2621
Ви вважаєте нумерологію псевдонаукою, але все одно, коли помічаєте на годиннику «11:11», ненадовго затримуєте свою увагу? А якщо згадати, що 11 листопада календар та годинник покажуть нам чотири «одинадцятки» одночасно, хіба не цікаво дізнатися, чи є це особливим моментом у житті? Давайте розберемось.

Нумерологія – псевдонаука чи таємне знання

Почнемо з того, що нумерологія має давнє походження. В деяких перших алфавітах букви використовувалися для запису чисел, маючи тому числові значення. Основні положення нинішньої нумерології були розроблені в VI столітті до н. е. давньогрецьким філософом і математиком Піфагором, теорему якого всі ми вивчали в школі. Саме він відкрив, що чотири відомих у той час музичних інтервали можна виразити в пропорції між цифрами - від 1 до 4. Якщо ноти можна виразити цифрами, вважав Піфагор, то, ймовірно, все інше також може бути виражене числами.

4 або 11

Нумерологи найчастіше  трактують імена, дати, номери по сумі всіх наявних у них цифр. Тоді дата 11.11 – це 1+1+1+1= 4. Четвірка – це символ стабільності, впевненості, надійності, рівності - як квадрат з рівними сторонами або стілець на чотирьох ніжках. Також це кількість сторін світу, стихій, пір року та інших глобальних понять.

Якщо ж додати до календарної дати час, отримаємо 4+4=8. Вісімка ще більш впорядкована, стійка та міцна, ніж четвірка. До того ж, 8 «на боці» - це знак нескінченності або Уроборос – змія, що кусає свій хвіст.Але у деяких варіантах нумерологічних розрахунків двозначні числа на кшалт 11, які також називають пануючими, не скорочуються до однозначних. І тоді їхній зміст перетворюється на інший. Одинадцять – це символ сміливості, авантюризму, несподіваності, спонтанності та вдачі в небезпечних ситуаціях. Зовсім не даремно в гостросюжетній серії фільмів про Оушена в нього 11 друзів (а потім 11 подруг). До речі, до стрічки з Джорджом Клуні та іншими зірками в 2001 році, був однойменний фільм 1960 року, де головного героя зіграв Френк Сінатра.

Що ж робити

Є прикмета, що в важливі моменти треба загадувати бажання, тоді вони обов’язково здійсняться. Найвідоміший такий момент – Новий рік, або момент, коли ви задмухуєте свічки на торті у свій День народження, або «дзеркальні» часи та дати. Тож, оберіть те трактування, яке вам більше до вподоби: 4, 8 або 11. Бажаєте щось упорядкувати – сприймайте момент як дві четвірки. Прагнете налагодити спокійне стабільне життя – обирайте 8. А якщо вам  бракує яскравих вражень та пригод – думайте про 11. Головне – згадайте про це рівно в 11:11 одинадцятого листопада. І хай вам щастить!

А ще не забувайте про обережність - дізнавайтеся, коли у листопаді магнітні бурі.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана