Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
RAYE & Rudimental Regardless

Тарас Тополя презентував мотивуючу пісню гурту Антитіла «Стань»

Тарас Тополя презентував мотивуючу пісню гурту Антитіла «Стань»
12.11.2021
4859
До Хеппі Ранку завітав соліст гурту Антитіла Тарас Тополя, щоб представити нову пісню та кліп «Стань».
 
Даня Бєлий одразу похвалив гостя за одну з попередніх робіт – трек «Маскарад». За словами ведучого, пісня лунала звідусіль близько трьох місяців, а Карпова додала, що й досі лунає. Бєлий також зізнався, що слухає трек щоранку, хоча деякі люди вже скаржаться на те, що «Маскарад» лунає в ефірі так часто.
 
Ведучі припустили, що якщо Тарас зміг придумати хук, який так запам’ятовується, то він, ймовірно, може писати такі хіти просто на ходу. Співак відповів, що перевершити головного генератора хуків – Потапа – йому навряд чи вдасться. Карпова та Бєлий наполягли на тому щоб спробувати: увімкнули біт з «Маскараду» та накидували музиканту початки хуків, які він мав продовжувати. Так, Тополі довелося придумувати рими до слів «ювілей», «випускний», «алкоголь», «фестиваль», «карнавал» та «шоколад».

 
Недарма ведучі згадали про шоколад: Тарас Тополя розповів, що віднедавна у відомій майстерні шоколаду можна придбати лімітовану серію цукерок від гурту «Антитіла». Кожна цукерка пов’язана з кимось із учасників гурту, зокрема цукерка Тараса Тополі – з чорного шоколаду з перцем. Цей факт дуже потішив Карпову, адже вона вважає, що цукерка мала бути «не з перчинкою, а з солодинкою»
 
 
Далі Тарас Тополя розповів про кліп на пісню «Стань». «В головній ролі знялася Марина Бех-Романчук – дуже відома світова легкоатлетка, чемпіонка, - розповів музикант, - і там все прям very hot»
 
 
Пісня – про життєвий шлях та внутрішню силу втілювати мрії. «При написанні пісні ми надихалися атмосферою шкільних випускних, коли хлопці та дівчата зізнаються один одному в коханні, клянуться у вічній дружбі, ставлять цілі і вірять у свої мрії, коли все щиро і без фальші» - зазначив співак.

Нещодавно гурт KAZKA також представив новинки - пісню «Автовідповідач» та альбом «KAZKA SVIT, Vol.1».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава