Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Макс Барських Замало

Артем Пивоваров представив пісню «Міраж» та заспівав ще трьома мовами

Артем Пивоваров представив пісню «Міраж» та заспівав ще трьома мовами
15.11.2021
4551
До Хеппі Ранку завітав Артем Пивоваров, щоб представити нову пісню «Міраж» та анонсувати вихід кліпу до неї.
 
Новинка вийшла у двох версіях - українською та російською. Ведучі нагадали Артему, що попередні хіти він також одразу випускав двома мовами. Однак Даня розповів, що люди з інших країн також пишуть і скаржаться, що не розуміють текстів пісень Артема, тож було б непогано заспівати ще кількома мовами.
 
Для цього ведучі підготували текст пісні «Дежавю» англійською, болгарською та білоруською та попросили Артема Пивоварова заспівати усі ці версії без підготовки. Коли Артем виконав завдання, Бєлий пожартував, що насправді текстів не було, а співак перекладав текст синхронно просто на ходу.
 
 
Нова пісня «Міраж» - це історія про подорож людей у світ мрій та фантазій, де вірною супутницею є путівнича зірка, яка яскраво сяє і спрямовує людей до їхньої заповітної мети. У кожного цей вояж виглядає по-своєму: хтось мріє, дивлячись на місяць та зірки, а хтось – на галасливе місто. Хтось мандрує у снах, а хтось отримує задоволення просто занурюючись у чудову атмосферу мрії.
 
 
 «Ми розповідаємо про певний сюрреалістичний світ, - додав Артем, - показуємо історію, в якій є мрійники, що живуть не лише фантазіями, а й перетворюють ці фантазії на реальність».
 
 
Нещодавно гурт Антитіла також представив свою нову, мотивуючу пісню «Стань».  

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава