Гурт ТНМК представив на Хіт FM альбом «Ватра»

Гурт ТНМК представив на Хіт FM альбом «Ватра»
03.12.2021
2599
3 грудня Фагот і Фоззі завітали до Хеппі Ранку, щоб представити новий альбом. Юля Карпова пожартувала, що нарешті гурт ТНМК прийшов у повному складі, хоча в ньому всього дві людини. Але в жовтні Фагот дійсно приходив сам, щоб представити трек “ПМ'ТЙ”

Даня Бєлий заявив, що гості – єдині, хто під час карантину робив корисну справу, тому що інші займались дурницями, а вони сіли та зробили цілий альбом. Але артисти заперечили, адже готова поки що тільки перша частина альбому – «Red», попереду ще «Black». Весь альбом має назву «Ватра».

Трек з альбому, який потім пролунав в ефірі, - «Хороший Рік / Поганий Рік». Тому Юля «причепилася до нього», щоб запитати гостей: «Що в вас найприємнішого та найкрутішого сталося в 2021 році? Бо для мене це був рік максимальних потрясінь, але я навчилася плавати по-собачому і пішла на теніс. Для мене це перемога. Які ваші особисті перемоги як людей, не артистів?».

Фагот, який брав участь у новому сезоні шоу «Танці з зірками», відповів: «Постійно ти себе тримаєш так, щоб тобі було весело, красиво і комфортно. Але коли ти себе випихаєш з зони комфорту – це стряска. Тому що вивчити фокстрот і схуднути на 12 кг – це прикольно. Хороший був 21-й рік, мені зайшло. Багато чого зайшло і багато чого вийшло». А Фоззі зізнався, що він раз на місяць та раз на рік складає список цілей і виконує його. «Головний пункт року – це був альбом».

На трек «Хороший Рік / Поганий Рік» є [360° Video].Даня озвучив власний україномовний реп (що зробив вперше), в якому описав всі 10 треків першої частини альбому. Самі артисти напередодні випуску альбому написали: «10 пісень та 10 інтермедій - ми зробили висновки після виходу попередньої номерної платівки "7" і у восьмому альбомі повертаємося до звичної для себе компоновки - пісні + скіти». Альбом вже доступний на всіх платформах.
 

Щодо інших гостей Хіт FM  - нещодавно румунська співачка Minelli завітала з кліпом «Nothing Hurts».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава