Біллі Айліш показала обличчя депресії в кліпі “Male Fantasy”

Біллі Айліш показала обличчя депресії в кліпі “Male Fantasy”
08.12.2021
2378
Біллі Айліш представила новий кліп на пісню “Male Fantasy” з альбому “Happier Than Ever”, що вийшов цього літа. Відео набрало вже майже 3,5 мільйонів переглядів.
 
Співачка не тільки вчергове стала режисеркою кліпу – цього разу вона також вперше самотужки змонтувала відео. «Режисувати та монтувати це відео було для мене суцільним задоволенням і найкращим досвідом від початку до кінця. Ідіть подивіться його, сподіваюсь, що вам сподобається» - написала Біллі.
 
 
Весь кліп – у темних тонах. Співачка ходить з кімнати в кімнату в будинку та не може знайти собі місця. Вона пробує дивитись телевізор, щось їсти, приймати ванну та просто лежати, але ніщо не приносить їй спокою та задоволення.
 
Багато фанів впізнали у кліпі те, як насправді почувається людина у депресивному стані. «Це така чудова візуальна репрезентація того, як виглядає депресія» - пишуть вони у коментарях до відео. 
 
Пісня “Male Fantasy” -  про болючі почуття та бажання позбутися від почуттів до людини чи навіть зненавидіти її натомість.
 
«Адже я любила тебе тоді
 
Люблю тебе зараз і не знаю, як так вийшло
 
Гадаю, це важко зрозуміти
 
Коли поряд нікого немає
 
Чи забула я тебе
 
Або просто вдаю
 
Що я в порядку, переконуючи себе, що ненавиджу тебе».
 
 
В кліпі Біллі ще білявка. А от у своєму Інстаграмі дівчина нещодавно виклала фото з новим кольором волосся, чим приголомшила фанів. «Скучили за мною?» -  запитала у дописі вона.
 
 
Більш позитивне відео представили нещодавно Елтон Джон та Ед Ширан - вони влаштували святкову вечірку в кліпі “Merry Christmas”.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана