Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Brainstorm Maybe

MONATIK зробив кавер на «Старі фотографії» Кузьми Скрябіна

MONATIK зробив кавер на «Старі фотографії» Кузьми Скрябіна
10.12.2021
4493
10 грудня трек «Старі фотографії» у виконанні MONATIK з’явився на всіх цифрових платформах.

Саме він став початком масштабного музичного промо від творців фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін», знятому за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Як вважають творці фільму, саме “Старі фотографії” найбільше перегукуються з ідеєю та настроєм майбутнього кінохіта.

Щодо кавера MONATIK зізнався: 

"Як же я люблю цю пісню! Ми відчували величезну відповідальність і хвилювання під час роботи над цим твором. Велика честь його виконувати. Дякуємо за довіру всім творцям фільму за книгою геніального Кузьми Скрябіна. Я з нетерпінням чекаю «‎‎Я, “Побєда” і Берлін»".Взагалі відомі українські музиканти записали кавер-версії 16 пісень культового українського гурту “Скрябін”. Режисер Ольга Ряшина та продюсери фільму об'єднали різні за стилем, подачею, поглядом треки в крутий мікс, який дозволить перейнятися атмосферою фільму та епохою 90-х, відчути весь спектр емоцій, прожити разом з героями карколомні пригоди.

Прем'єру фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» на великих екранах заплановано на весну 2022 року. Днями був оприлюднений тизер-постер фільму.


Читайте також про перший тизер-трейлер фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років