Зимове сонцестояння 21 грудня: що варто та не варто робити

Зимове сонцестояння 21 грудня: що варто та не варто робити
20.12.2021
5352
Сонцестояння -  це астрономічне явище, що відбувається, коли нахил осі обертання Землі у напрямку від Сонця досягає найбільшого значення. Простіше кажучи, на цю дату припадають найкоротший день і найдовша ніч року. Пік явища відбудеться о 17:59 за київським часом, саме цей момент наші предки вважали початком нового року.

Дні зимового сонцестояння відзначали практично в усіх світових культурах. Слов'яни святкували Коляду, германські народи — Йоль, римляни (до III століття) — Непереможне сонце. Деяких традицій дотримуються навіть зараз, але вони вже відносяться до християнського Різдва, як, наприклад, слов’янські колядки в Свят-вечір або йольський вінок, що прикрашає вхідні двері. Але є й те, на що треба звернути увагу саме в день зимового сонцестояння, щоб наступні 12 місяців вам щастило.

Що варто робити в день сонцестояння

Завершіть справи, які довго відкладали. Це можуть бути як робочі завдання, так і нерозв'язані ситцуації у відносинах. Пробачте та попросіть прощення.

Наведіть лад в оселі чи на робочому місті. Викиньте непотріб, звільніть місце для нових речей та ідей. 

Складіть свій wish list на наступний рік. Знову ж таки, це може стосуватися роботи чи особистого життя.

Почніть щось нове – проект, блог, картину чи заведіть нову добру звичку. Головне - не відкладайти це на початок календарного року.

Зробіть інтер’єр святковим. Прикрасьте новорічну ялинку, якщо не зробили це раніше. Нехай святковий настрій буде з вами!

Що не варто робити

Ходити в брудному одязі чи навіть взутті або смітити навколо.

Починати сьогодні сварки чи неприємні справи.

Давати чи брати гроші в борг.

Читайте також детальний гороскоп на зиму 2021-2022

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки