Alina Pash представлятиме Україну на Євробаченні-2022

Alina Pash представлятиме Україну на Євробаченні-2022
14.02.2022
5074
12 лютого в прямому ефірі відбувся фінал Національного відбору учасника від України на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2022.

Перемогла Alina Pash із піснею "Тіні забутих предків". Судді віддали їй максимальну кількість балів — вісім, а глядачі — сім. Друге та третє місце посіли Kalush Orchestra та Wellboy.В соцмережах Alina Pash закликала як фанів, так і недоброзичливців єднатися та знову спростувала інформацію про свої виступи в Росії:

«Рідні, Ми це зробили! Ми разом вибороли честь представляти Україну на Євробаченні 2022.

Дякую кожному та кожній, хто вірив та проголосував, відчув і зрозумів про що пісня «Тіні Забутих Предків» і як вона потрібна зараз для всього українського народу, для, не боюсь так сказати, але й усього Світу, Я впевнена!
Сила предків з Нами і Ми вистоїмо, бо наше коріння глибоке й міцне.

Мені не змінити минуле, але Я хочу вплинути на майбутнє. Мені хочеться сказати всьому світу про Нас, про те, що Ми чимало століть є фронтиром, муром і вартовими Європи і Світу. Що Ми однією рукою сіємо, будуємо і ростимо покоління, а іншою боронимо. Маємо честь і взагалі абсолютно все, аби й надалі бути незалежною, вільною, прогресивною, зі своєю думкою, культурою, традиціями та смаком УКРАЇНОЮ!

Все те, що бушує зараз довкола Національного Відбору відкоментую так: Ви мені не вороги, так само як і Я Вам. В такий час Нам потрібно єднатись, а не шукати у мені злу відьму. На всі питання які турбували моїх земляків щодо виступів і подорожей у країну агресора Я вже відповіла у багатьох інтерв‘ю. Не вірте жовтій пресі, яка розповсюджує про мене недостовірну інформацію.

Я ПРО УКРАЇНУ, Я ЗА УКРАЇНУ, Я ЧАСТИНА УКРАЇНИ».В журі були режисер Ярослав Лодигин і співачки Jamala та Тіна Кароль.

Jamala, яка напередодні представила Хеппі Ранку кавер пісні Скрябіна “Хай буде так, як хочеш ти”, написала:

«Вітаю всіх з класним фіналом, за яким було так цікаво спостерігати. Знову це відчуття, що ми на музичному фестивалі, де представлені фанк, хіп-хоп, соул тощо. Круто, коли є різні пісні та стилі. Звісно, я вітаю @alinapash з чудовим виступом. Будемо за неї вболівати».


Тіна Кароль не коментувала подію, але розмістила яскраві фото та відео зі своїх виступів під час Нацвідбору.  


Нагадуємо, нещодавно фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2022 представили свої пісні та відповіли на питання в проєкті Хіт FМ LIVE.
.
Фото з facebook.com.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава