Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Як швидко готувати їжу: поради

Як швидко готувати їжу: поради
12.01.2024
535
Багато людей ставлять самореалізацію на перше місце, але це призводить до скорочення часу на побутові справи, зокрема на готування їжі. З цим можна впоратися, використовуючи наступні поради. Вони допоможуть ефективно скоротити час приготування їжі та звільнити більше часу для приємних справ. Сервіс Турбо Юа – доставка, яка має свій мобільний додаток зі зручним інтерфейсом. Ось деякі переваги цього сервісу:

  • доставка від 15 хвилин шляхом власних дарксторів у різних районах Києва;
  • завжди свіжі продукти, якість яких перевіряється перед складанням замовлення;
  • перевезення продуктів та готової їжі у термосумках, що дозволяє зберегти смак та якість;
  • безкоштовна доставка при замовленні на суму від 400 гривень.

Можна замовити продукти прямо додому, поки ви їдете з роботи або займаєтеся спортом. Зручний сервіс доставки продуктів і готової їжі економить час.Зробіть заготовки на декілька днів


Створення заготовок відчутно полегшує щоденну рутину, хоча вимагає певного часу для їх приготування. Заготовки можуть включати різноманітні продукти - від овочів до м'яса та солодощів. Їх варто періодично заморожувати, щоб у потрібний момент мати можливість швидко приготувати страву.

Такий підхід дозволяє заздалегідь підготувати ті страви, які вимагають значного часу для приготування. Наприклад, котлети, фаршировані перці, голубці та інші. Завдяки заготовкам зможете насолоджуватися готовими, смачними стравами навіть у найбільш заплановані та насичені робочі дні, оскільки багато рутинних процесів буде вже виконано.

Підготуйте меню наперед


Якщо ви звикли готувати їжу самостійно, відведіть пів години один раз на тиждень, щоб скласти меню на наступний тиждень. Враховуйте кількість прийомів їжі вдень вдома,  на роботу та скільки осіб проживає у домі. 

Важливо зробити меню різноманітним, так щоб воно містило різні види страв: 

  • супи,
  • гарніри,
  • овочеві страви,
  • м'ясо та рибу. 

При цьому слід враховувати власні харчові уподобання та дієтичні обмеження. Такий підхід спростить готування та дозволить насолоджуватися різноманітним та смачним харчуванням кожного дня.

Правильно підбирайте страви


Якщо мета полягає в заощадженні часу, важливо обирати страви, які не потребують тривалих кулінарних процесів або активної участі. Наприклад, приготування запіканок, використання мультиварки або просте варіння — ідеальні варіанти, щоб ви могли паралельно виконувати інші справи.

При плануванні меню також важливо брати до уваги, щоб страви не були занадто складними у виконанні. Принцип «менше інгредієнтів — легше та швидше приготування» виявляється дуже актуальним. Це дозволяє максимально спростити процес готування та зекономити час.

Обираючи страви з обмеженою кількістю інгредієнтів, не лише скоротите час, необхідний для їх приготування, але й зробите кулінарний процес більш доступним та менш витратним. Такий підхід особливо корисний у сучасному темпі життя, коли час стає важливим ресурсом, і простота готування стає ключовою складовою зручності та ефективності.

Заплануйте час лише один раз на тиждень для створення меню та замовлення продуктів, і ви вже не відчуєте такого втомлюючого процесу приготування їжі. Це дозволить зосередитися на інших справах та зекономить багато цінного часу.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава