Біллі Айліш заспівала про заборонене

Біллі Айліш заспівала про заборонене
30.04.2021
4846
Співачка Біллі Айліш випустила нову пісню «Your Power» та кліп до неї, який набрав уже понад півтора мільйона переглядів на YouTube. Композиція увійде в новий альбом “Happier Than Ever”, який має вийти вже наприкінці липня цього року.

«Your Power» - пісня, яка зачіпає непросту, заборонену законом тему стосунків між неповнолітньою дівчиною та дорослим чоловіком. Її текст – дуже відвертий, а тема – незвична для такої юної співачки.
 
Вона вважала тебе героєм
І ти грав цю роль
Але знищив її за рік
Не прикидайся, ніби це було важко
Ти присягаєшся, що не знав
Та не дивно, що ти жодного разу не поцікавився
Що після того, як вона спить у твоїх речах
Вона має бігти на уроки
Як ти посмів? Як наважився?
Невже тобі буде прикро лише тоді, коли про це дізнаються?
 
Біллі вперше з’являється у кліпі в новому образі - зі світлим волоссям. Співачка сидить на схилі в оточенні природи, а у якийсь момент на неї заповзає величезна змія і починає повільно обвивати тіло дівчини, обмежуючи її рухи. Ця метафора перекликається зі змістом пісні та найпершим рядком приспіву: «Намагайся не зловживати своєю силою».
 
 
Сама Біллі зазначила: «Це – одна з найулюбленіших пісень, що я колись писала. Я почуваюся дуже уразливою, оприлюднюючи її, адже вона дуже близька мені. Ця пісня – про багато різних ситуацій, які ми всі переживали. Я сподіваюсь, вона надихне когось на зміни. Намагайтеся не зловживати своєю силою».

Пригадаємо також, хто, окрім Біллі Айліш, отримав Греммі цього року.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки