ALYOSHA ледь не згоріла на вогнищі у кліпі на пісню «LEBEDI»

ALYOSHA ледь не згоріла на вогнищі у кліпі на пісню «LEBEDI»
14.05.2021
4276
13 травня співачка ALYOSHA представила кліп на пісню «LEBEDI». Події у відео відбуваються в мальовничому середньовіччі. Головну героїню – як розуміє глядач, чаклунку – ув'язнюють, а потім спалюють на вогнищі. Але хеппі-енд все ж таки є: в фіналі і жертва, і кат перетворюються на прекрасних птахів.

«Люди часто є чорними воронами — егоїстами в думках і вчинках. Однак любов перероджує тих самих людей на білих лебедів, вони стають милосердними і доброзичливими. В цьому ми всі однакові, тому що у кожного з нас є можливість розвиватися духовно, а не бути у полоні задоволень свого тіла», - вважає співачка, яка виступила автором тексту та музики.
 
 
Локацією для зйомок кліпу «LEBEDI» став Свірзький замок 15 сторіччя, що на Львівщині. В десятигодинних зйомках було задіяно більше 40 людей.
 
«Останнім часом мене все більше надихає природа. Її чистота, духовність, якої іноді не вистачає людству. І приємно розуміти, що моя «зграя» розділяє мої інтереси та переконання. Трохи приємних моментів, що ми зібрали на зйомках кліпу «LEBEDI», який вже скоро вам покажемо!», - написала співачка напередодні прем’єри кліпу.

 
Також днями відбулася прем’єра кліпу ще однієї української співачки – Христини Соловій.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава