Брат Біллі Айліш Фіннеас зворушив кліпом “Love is Pain”

Брат Біллі Айліш Фіннеас зворушив кліпом “Love is Pain”
25.10.2021
2247
Усі прихильники Біллі Айліш чудово знають Фіннеаса О’Коннелла, який є актором, музикантом, автором пісень та продюсером, зокрема, своєї сестри Біллі. 
 
Саме він одним з перших помітив непересічний спів та талант сестри й допоміг їй із найпершими записами. Виконавці й досі здебільшого виступають разом.
 
Однак Фіннеас також будує власну кар’єру, і, окрім виконання ролей в кіно, записує власну музику. Нещодавно співак випустив свій дебютний альбом «Optimist». Він представив його так:
 
«Мій альбом вийшов, і я не можу в це повірити. Дякую, що слухаєте мої пісні і дозволяєте займатися цим по життю. Я сподіваюся, що ви братимете цю платівку з собою і слухатимете її в машинах, потягах, літаках, сидячи в парку чи роблячи прибирання. Сподіваюсь, що ви послухаєте її, коли вам буде сумно і коли вам напрочуд весело. Дуже люблю усіх вас.»
 
 
Фіннеас вже представив новий кліп на пісню “Love is Pain”. У ньому хлопець співає та переживає кожну емоцію пісні, сидячи на задньому сидінні автівки. Машина рухається нічним містом, а Фіннеас опускає скло на дверцятах машини і продовжує співати. Наприкінці відео камера піднімається нагору, а коли повертається, Фіннеаса в машині вже немає, хоча автівка продовжує рухатися.
 
 
Текст пісні доволі сумний, попри назву альбому «Optimist». У пісні йдеться про різноманітні життєві ситуації, які змушують людей розуміти, що любов – це справжній біль.
 
«Це відчуття порожнечі у грудях
 
Поки ви мовчки роздягаєтесь
 
Після сварки, вже стає пізно
 
Ти хотів лише найкращого, але зрештою вона заплакала
 
І це лише твоя провина
 
А любов – це біль
 
Не вірте нікому
 
Хто каже інакше
 
Якщо в любові легко та весело
 
Значить, чогось у ній бракує»
 
 
До речі, нещодавно Джастін Бібер також випустив зворушливий кліп “Ghost” про життя після втрати.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни