Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Rasmus In The Shadows

Брат Біллі Айліш Фіннеас зворушив кліпом “Love is Pain”

Брат Біллі Айліш Фіннеас зворушив кліпом “Love is Pain”
25.10.2021
2245
Усі прихильники Біллі Айліш чудово знають Фіннеаса О’Коннелла, який є актором, музикантом, автором пісень та продюсером, зокрема, своєї сестри Біллі. 
 
Саме він одним з перших помітив непересічний спів та талант сестри й допоміг їй із найпершими записами. Виконавці й досі здебільшого виступають разом.
 
Однак Фіннеас також будує власну кар’єру, і, окрім виконання ролей в кіно, записує власну музику. Нещодавно співак випустив свій дебютний альбом «Optimist». Він представив його так:
 
«Мій альбом вийшов, і я не можу в це повірити. Дякую, що слухаєте мої пісні і дозволяєте займатися цим по життю. Я сподіваюся, що ви братимете цю платівку з собою і слухатимете її в машинах, потягах, літаках, сидячи в парку чи роблячи прибирання. Сподіваюсь, що ви послухаєте її, коли вам буде сумно і коли вам напрочуд весело. Дуже люблю усіх вас.»
 
 
Фіннеас вже представив новий кліп на пісню “Love is Pain”. У ньому хлопець співає та переживає кожну емоцію пісні, сидячи на задньому сидінні автівки. Машина рухається нічним містом, а Фіннеас опускає скло на дверцятах машини і продовжує співати. Наприкінці відео камера піднімається нагору, а коли повертається, Фіннеаса в машині вже немає, хоча автівка продовжує рухатися.
 
 
Текст пісні доволі сумний, попри назву альбому «Optimist». У пісні йдеться про різноманітні життєві ситуації, які змушують людей розуміти, що любов – це справжній біль.
 
«Це відчуття порожнечі у грудях
 
Поки ви мовчки роздягаєтесь
 
Після сварки, вже стає пізно
 
Ти хотів лише найкращого, але зрештою вона заплакала
 
І це лише твоя провина
 
А любов – це біль
 
Не вірте нікому
 
Хто каже інакше
 
Якщо в любові легко та весело
 
Значить, чогось у ній бракує»
 
 
До речі, нещодавно Джастін Бібер також випустив зворушливий кліп “Ghost” про життя після втрати.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона