"20 днів у Маріуполі" номіновано на Оскар

24.01.2024
40072

Документальний фільм "20 днів у Маріуполі" став першим українським фільмом за часів незалежності, що отримав номінацію на "Оскар".

Підпишіться на подкаст "Хеппі Ранок на Хіт FM":

Потрібна допомога

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн