Новий зірковий тренд: прикраси для зубів

Новий зірковий тренд: прикраси для зубів
19.03.2021
2544
В умовах карантину похвалитися красою усмішки не так вже й легко – звісно, якщо дотримуватись масочного режиму. Проте зірок це не зупиняє і вони шукають нові способи привернути до себе увагу.

Прикрашання зубів – зовсім не новина, зірки по всьому світу свого часу вдавалися до подібних експериментів. Хтось надягав на зуби так звані грізли (спеціальні накладки) заради кліпів – як от Бейонсе заради відео Bow Down або Мадонна задля кліпу Erotica. Дехто одягає зубні накладки на різноманітні івенти, як Майлі Сайрус, Кеті Перрі чи Ріанна. Нещодавно стоматологічною прикрасою похизувалася Дуа Ліпа – співачка виклала кілька знімків, де на її зубах сяє чимало дрібних стразів.


Не відстала від колеги і Бібі Рекса – співачка з’явилася зі срібними вінірами на обох верхніх іклах і, до речі, зібрала чимало схвальних коментарів під світлинами.


А Кім Кардаш'ян вирішила не розмінюватися на дрібниці та прикрасити усі нижні зуби коштовними вінірами з опалу. Більшості підписників, однак, прикраса не припала до душі. «Але навіщо? Хіба не краще було надягти браслет чи якісь милі сережки?», «І це – замість того, щоб пожертвувати гроші голодним…» - пишуть у коментарях.


Як би ви не ставилися до такої моди, погодьтеся, вона – однозначно краща за нещодавній зубний тренд у TikTok. В цій соцмережі набула популярності ідея вирівнювати зуби пилочкою для нігтів, просто підпилюючи їхні нижні краї за допомогою цього нехитрого інструмента. Стоматологи по всьому світу безперестанку наголошують, що це дуже шкідливо, псує емаль та призводить до підвищеної чутливості зубів. Тож, краще вже тимчасові наклейки-стрази.

А про інші зіркові тренди з нещодавньої церемонії Греммі читайте тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана