Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Dotan Numb

Кліп Пінк "All I Know So Far" — лист матері до доньки

Кліп Пінк
11.05.2021
2615
Пінк оприлюднила відео на пісню «All I Know So Far», яку оголосила листом до своєї доньки Віллоу Сейдж Гарт. В кліпі співачка пропонує дитині розповісти історію перед сном, але та заявляє, що вже не п’ятирічна, щоб слухати казки. Тоді Пінк читає книжку, героїня якої - неслухняна дівчинка, потім неповажний підліток, наразі - молода жінка, що не ладнає із власною родиною.

Але, як йдеться в пісні:

Я не завжди була такою
Я не народилась відступницею
Я почувалася самотньою і досі відчуваю страх
Та все одно спотикаюсь через це

Тож, героїня опиняється в небезпечному світі, де мешкають чудовиська, з неба йде дощ з ножів, над пустелею літають величезні очі та трапляються інші дива. В фіналі героїня мириться з власною матусею, а потім разом з донькою щезає в полум’ї вибуху, адже в пісні йдеться: «Я буду з тобою поки цей світ не підірветься».В кліпі знялись співачка Шер, а також родина Пінк: її чоловік, мотогонщик Кері Гарт,  донька Віллоу та син Джеймсон.

Відео на «All I Know So Far» зроблено з використанням аудіотехнології 360 Reality Audio, завдяки якій звуки начебто оточують слухача. Кліп є кульмінацією 22-річної співпраці Пінк з режисером Дейвом Мейєрсом, який також часто працює з Аріаною Ґранде, Міссі Елліот та Кеті Перрі.

Також відео є тизером документального фільму про Пінк, який вийде на платформі Amazon Prime Video 21 травня.

В День матері Пінк звернулася до власної матусі: «Наразі я знаю лише те, що я мало що знаю. Бути мамою – це багато молитов та трохи удачі. Для материнства ми не маємо інструкцій. Моя мама невблаганна зі своєю любов’ю, завжди прагне бути кращою, постійно шукає радість і сповнена сміху. Я люблю цю жінку. Усім серцем.»Читайте також, як інші світові зірки привітали мам зі святом.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана