Україна пройшла у фінал Євробачення: як виступили Go_A та інші фаворити

Україна пройшла у фінал Євробачення: як виступили Go_A та інші фаворити
19.05.2021
4878
18 травня відбувся перший півфінал конкурсу Євробачення, серед учасників якого була Україна. Гурт Go_A з піснею «Shum» потрапив у десятку найкращих і виступатиме 22 травня у фіналі. Окрім України у фінал потрапили: Литва, Швеція, Кіпр, Норвегія, Бельгія, Ізраїль, Азербайджан, Мальта та Росія. Другий півфінал конкурсу відбудеться 20 травня.Тривалий час гурт Go_A був на 19 місці за ставками букмекерів, однак ситуація стрімко змінилась після першої репетиції. Європу вразило живе виконання пісні солісткою Катериною Павленко, і український гурт піднявся на дев’яту сходинку, а тепер – на четверту. На другій репетиції Катерина бути не змогла через погане самопочуття і навіть була змушена здати тест на коронавірус. На щастя, результат виявився негативним і дівчина продовжила репетиції з гуртом.

У півфіналі Україну назвали останньою серед тих, хто проходить далі. Тому цей момент виявився дуже хвилюючим і для гурту, і для його фанів. Дивіться, як це було.


Після репетицій та перших виступів змінилася і трійка фаворитів. Зараз більшість букмекерів вірить у перемогу італійського гурту Måneskin, що виступатиме з піснею «Zitti E Buoni». Ось із таким номером вони виступлять у фіналі.А так на другій репетиції заспівала Barbara Pravi. Представниця Франції з піснею «Voilà» - також серед головних претендентів на перемогу в фіналі.Співачка Destiny з Мальти з піснею «Je Me Casse» зараз на третьому місці за прогнозами букмекерів. Ця дівчина також вже встигла виступити у першому півфіналі.А офіційні кліпи цих та інших фаворитів цьогорічного Євробачення можна переглянути тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки