Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

День вишиванки: як святкують зірки

День вишиванки: як святкують зірки
20.05.2021
6105
Щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Правило свята просте: вдягнути вишиванку в цей день, однак ця нескладна дія має глибокий зміст. Свято має на меті об’єднати українців, які шанують та люблять рідні традиції, та популяризувати українську культуру.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Леся Воронюк. Спочатку ідею підтримали студенти та викладачі, потім – все більше людей, і ось тепер День вишиванки – національне свято.

Не втрачають можливості похвалитися гарними вишитими сорочками і українські зірки. Показуємо вам цьогорічні зіркові привітання!

«Перші орнаменти століття чи тисячоліття тому ми творили для себе майбутніх, щоб знати... хто ми, звідки ми і для чого ми», - так підписала своє святкове фото Руслана.


DZIDZIO показав цілу колекцію сорочок та додав: "Вітаю всіх з Днем вишиванки! В ній наш генетичний код нації! Кожна з них особлива і неповторна!"


"Любіть своє, цінуйте своє, носіть своє!" - порадив Олександр Пономарьов у своєму відео-привітанні українцям.


"Українське це так красиво!" - написав у своєму Інстаграмі Тарас Тополя, і з ним важко не погодитись.


TARABAROVA не обмежилася сорочкою - співачка виклала фото у гарній вишитій сукні.


Учасники гурту Океан Ельзи нагадали усім про історію свята та додали: "Одягніть сьогодні вишиванку, додайте трошки краси цьому дню!"А такою світлиною привітала українців Злата Огнєвіч. Співачка додала: "Бути українцем- це стан Душі. І я щаслива перебувати в такому стані!"


Віталій Козловський теж поділився парою світлин в улюбленій вишиванці.Ірина Федишин нагадала українцям про важливість національного одягу: "Вишиванка для українців це не просто одяг... Це щось набагато більше. Це душа нашого народу.
Нехай вишиванка об’єднює та надихає нас на нові звершення та досягнення". 
 

Привітав українців і Віктор Павлік.А співачка Наталка Карпа поділилася фотографіями, на яких ви можете впізнати чимало українських зірок.Нещодавно було не менш важливе свято - День матері. Дивіться, якими зворушливими фото поділилися світові зірки.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років