Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
alyona alyona та Jerry Heil Teresa & Maria

Коридор місячних затемнень: що можна і не можна робити

Коридор місячних затемнень: що можна і не можна робити
26.05.2021
3589
26 травня відбудеться чергове місячне затемнення, однак цього разу воно буде непростим. Цей повний місяць відкриває так званий коридор затемнень, який зазвичай має відчутний вплив на життя та настрій усіх людей, а особливо тих, хто вірить у такі речі.
 
На жаль, в Україні затемнення ми побачити не зможемо попри близьку відстань Місяця до Землі, адже він знаходитиметься у цей час під горизонтом. Красу побачать жителі країн Південно-Східної Азії, Австралії, Північної Америки – і, певно, поділяться зі світом гарними світлинами.

 
Затемнення відбуватиметься у період ретроградного руху Плутона та Меркурія. Оскільки Плутон є планетою кардинальних змін, астрологи наголошують: цей період принесе з собою важливі та радикальні зміни у життя кожного. Для того щоб ці зміни були якомога кращими, а негативний вплив місячного коридора не був таким відчутним, варто дотримуватися певних правил.

Насамперед, використайте цей час для того, щоб проаналізувати своє життя в усіх сферах та чітко вирішити, які речі з нього – явно зайві. Це можуть бути токсичні стосунки з людьми, які вас ображають, нецікава робота або шкідлива звичка. Прислухайтеся до себе. Саме в цей час добре позбавлятись від таких речей, а потім і починати щось нове. 
 
Однак з «новим» поспішати не можна, адже все, що ви почнете у цей період, матиме не той результат, на який ви сподівалися. Також через ретроградний рух Меркурія ви можете помітити за собою неуважність, дратівливість та забудькуватість. Зважайте також на те, що такі складнощі матимете не тільки ви, а й люди, що вас оточують – тож намагайтеся бути більш терплячими та зайвий раз перевіряти те, що доручили іншим.
 
Цей період також покаже вам власні «темні» сторони та мінуси, боротьба з якими важлива для вас. Дуже добре, якщо ви зможете їх усвідомити.

 
Що не варто робити у період 26-29 травня
 
Призначати важливі зустрічі, підписувати контракти;
 
Окрім нагальної потреби, не варто записуватися на медичні обстеження, консультації лікарів та на планові хірургічні операції;
 
Робити серйозні покупки, вирішувати фінансові питання (кредити чи позики у банках, купівля цінних паперів тощо), давати гроші у борг;
 
Не бажано йти до косметолога, перукаря – експерименти з зовнішністю можуть бути невдалими;
 
Затримуватись на роботі, перенапружуватися та вирішувати серйозні робочі питання, які можна відкласти.
 
Що можна робити у цей період
 
Позбавлятися від зайвого, викидати непотрібні речі;
 
Завершувати токсичні відносини, які не приносять вам радості;
 
Позбавлятися від шкідливих звичок;
 
Аналізувати своє життя та розставляти пріоритети у ньому.

А щоб ваш настрій був хорошим попри місячне затемнення, читайте наш кумедний гороскоп.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана