Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Don Omar & Lucenzo Danza Kuduro

Фінал конкурсу краси для заміжніх жінок Mrs. Ukraine International-2021

Фінал конкурсу краси для заміжніх жінок Mrs. Ukraine International-2021
27.05.2021
2666
26 травня в Києві відбувся фінал конкурсу краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International-2021. Церемонію відвідали зіркові гості: Оля Полякова, Джамала, Катя Осадча, Влад Яма, Андре Тан, Ектор Хіменес Браво та інші. В фінал вийшли 24 учасниці. Переможницею стала Тетяна Ровна.

Тетяна Ровна – 33-річна бізнес-леді, психологиня, дизайнерка інтер’єрів. Народилася у місті Дніпро, отримала дві вищі освіти: юридичну та психологічну, і наразі отримує третю у галузі державного управління. Разом з чоловіком займається розвитком торговельного напрямку у сфері постачання агробізнесу та сучасними фінансами з технологією блокчейн. Подружжя володіє логістичною компанією, займається просуванням українських IT-стартапів у Каліфорнії, а також очолило технічний стартап в Австрії. У шлюбі вони шістнадцять років, виховують трьох діточок: 14-річного Станіслава, 11-річну Злату та 5-річного Любомира. 

На Міжнародному конкурсі краси Mrs. International-2021 в США Україну представлятимуть відразу дві учасниці: Тетяна та переможниця минулого року, архітекторка-дизайнерка Вікторія Файнблат. Хоча участь двох представниць від країни і посилює конкуренцію, натомість також збільшує шанси на те, щоб перемоги або посісти високе місце у міжнародному конкурсі.
 
Фото: mrsukraineinternational.com.ua

Читайте також, як пройшов конкурс "Міс Всесвіт-2021".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана