Як українські зірки відзначили День захисту дітей

Як українські зірки відзначили День захисту дітей
02.06.2021
1887
1 червня у світі відзначали не лише початок літа, а й День захисту дітей та День батьків. Українські зірки скористалися цією нагодою нагадати про важливість піклування про усіх дітлахів.

Олександр Пономарьов під фото з 14-річним сином Олександром запитав фанів, хто кого має захищати. 
 
 
Потап з 13-річним сином Андрієм, якого він часто бере на офіційні церемонії та телевізійні ефіри, написав під фото: «Наші маленькі люди - це все, що в нас є».
 
 
Сергій Бабкін також розмістив фото з сином Єлисеєм, якому незабаром виповнюється 2 рочки, привітав фанів з Днем захисту дітей і додав: «Тільки незрозуміло, хто кого захищає та навчає. Твоя дитина – це ти!». Нагадаємо, подружжя Бабкіних виховують трьох дітей. 
 
 
Співачка Alyosha разом з чоловіком, лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, подарувала 8-річному Роману та 6-річному Марку набір LEGO: «Адже діти так старанно навчались протягом року. І не важливо, які оцінки вони отримують. Всі заслуговують винагороду за свої старання!». У подружжя є і третя дитина, 10-місячна Марія.
 
 
Джамала зняла на відео обох синів: 3-річного Еміра та 11-місячного Селіма, та написала: «Так хочеться захистити вас двох. Так хочеться захистити всіх дітей. Так хочеться зробити все для вас. Так хочеться, щоб ніколи і не потрібно було всіх захищати».
 
 
Співачка Tarabarova виклала милу фотосесію з 3-річним Іваном та 8-місячною Марією та написала: «Можливо, тільки ставши батьками та вперше взявши на руки цю чисту, світлу душу відчуваєш, наскільки наші діти беззахисні та потребують нашої любові...»
 
 
Макс Барських, хоча ще не є батьком, обожнює свою 6-річну племінницю Дашу. Під фото з нею співак написав: «Дітлахи – наше майбутнє, треба оберігати їх від можливої небезпеки, але одночасно давати свободу пізнавати світ навколо, свободу в пошуках улюблених зайнять та самих себе».
 
 
Наталія Жижченко, фронтвумен гурту «ONUKA», потішила фанів світлинами сина Олександра, якому в травні виповнився рік.  

Її чоловік, соліст гурту «The Maneken» Євген Філатов, вибрав інше фото.
 
 
 
 
 
 
Дивіться також не менш зворушливі фото зірок до Дня матері.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава