Pop it: іграшка-антистрес для дітей і дорослих

Pop it: іграшка-антистрес для дітей і дорослих
02.06.2021
2520
Стрес часто супроводжує нас по життю, і часом ми навіть не помічаємо його присутності. Він негативно впливає на самопочуття, погіршує настрій дорослих і дітей. Його провокують різні чинники: конфлікти через різницю інтересів, невдачі в школі або на роботі, сварки з друзями, родичами та інше. Не завжди подібні ситуації можна передбачати і контролювати, тому вони майже завжди мають негативний вплив.
 
Багато батьків періодично відвідують психологів або використовують інші способи для усунення стресу. Це спільні ігри, перегляди комедій, поїздки на відпочинок. Але лише цього недостатньо, щоб повністю розслабитися і заспокоїти нервову систему. Для таких цілей випускають спеціальні іграшки-антистрес. Вони підходять для дорослих і дітей.
Поп-іт: недорогий, простий, компактний антистрес.
 
Цей пристрій став популярним не так давно, але вже є вдома майже у кожної дитини. Він являє собою коло невеликих розмірів, зроблене з харчового силікону. На ньому розташовуються бульбашки, які потрібно лопати. Це можуть робити навіть найменші. Коли дитина натискає на бульбашку, вона йде на задню сторону і видає характерний звук, що заспокоює нервову систему.


 
Купити Pop it в Україні батьки прагнуть не тільки для дітей, а й для себе. Головні переваги цього виробу:
 
• простота і ефективність. Щоб впоратися з іграшкою, не потрібна фізична сила або спеціальні навички;
 
• стимуляція мозкової активності. При «лопанні» бульбашок нервова система розслабляється, людина стає більш спокійною, стриманою. Крім того, поліпшується якість сну;
 
• хороший відпочинок. Якщо потрібно відволіктися від повсякденних справ, дати мозку відпочинок після важкого напруженого дня, то кращого засобу годі й шукати;
 
• можливість придумати величезну кількість занять та ігор, в тому числі, всією сім'єю;
 
• розвиток дрібної моторики. Дитина може тріскати бульбашки пальцями обох рук, чергувати кисті.
 
Поп-іт влаштований гранично просто. Його легко брати з собою в дитячий садочок або школу, адже він майже не має ваги, легко вміщується в сумочці, рюкзаку, портфелі. Ще однією перевагою варто назвати надійну конструкцію іграшки. Вона цілісна, в ній немає дрібних елементів, тому батьки можуть не хвилюватися, що малюк проковтне її. Харчовим силіконом не можна поранитися. Порвати його теж не вийде, як і пошкодити, якщо гризти зубами.
 
Грати з Pop it цікаво і ніколи не нудно. Наприклад, доручіть дитині лопати кульки не хаотично, а в певній послідовності - через один або два, по рядах. Така гра сприяє розвитку координації, швидкості та логіки. З поп-ітом легко вивчати кольори, адже коло виконується в декількох відтінках. Вони досить яскраві, тому малюк без проблем запам'ятає їх.
 
Незважаючи на граничну простоту, потенціал поп-іт практично не обмежений. Батькам і дітям буде цікаво влаштовувати змагання на швидкість: хто швидше лопне кульки, або у кого їх буде більше за хвилину. Вийде справжній антистрес для сім'ї, який зміцнить відносини між батьками і дітьми, підніме настрій, допоможе організувати дозвілля.
 
Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана