MONATIK представив кінострічку "Вічно танцююча людина"

MONATIK представив кінострічку
03.06.2021
1916
1 червня в Києві на НСК "Олімпійський" відбувся перший показ документальної кінострічки про MONATIK "Вічно танцююча людина". 
 
Прем’єру відвідали ведучі Хеппі Ранку Юля Карпова та Даня Бєлий, а також alyona alyona, DOROFEEVA, Володимир Дантес, Гарік Корогодський, Олексій Дурнєв, Валерія Гузема, Ірина Горова, Катерина Осадча, Позитив (Олексій Завгородній), Іван Фролов, Єлизавета Юрушева , Сабіна Мусіна, Соня Плакидюк, Анна Ганопольська, Олексій Нілов, Вікторія Батуі та інші. 


Дружина співака Ірина, з синами Платоном та Данилом

 
На перший показ MONATIK підготував для своїх гостей надзвичайний арт-перфоманс. Глядачі були запрошені на імерсивний пролог, який тривав від Палацу спорту до НСК "Олімпійський". Після офіційної частини захід очікувано перейшов в запальну вечірку з танцями, яка закінчилася далеко за північ. 
 
"Вічно танцююча людина" - це фільм про MONATIK, його особисту історію успіху, але головне - він про мрію, і кожен знайде в ньому щось своє. Це кіно про мотивацію. Його найважливіша місія - показати людям, як не опускати руки, коли часто в своєму житті чуєш "ні" і стати найуспішнішим і титулованим артистом сучасної поп-індустрії.
 
Робота над фільмом тривала більше трьох років. Режисер картини Артем Григорян був архіваріусом команди протягом 7 років гастролей, концертів і подій з життя команди по всьому світу. Фільм "Вічно танцююча людина" доступний в прокаті з 3 по 9 червня в мережі кінотеатрів "Оскар".

А гурт Океан Ельзи та alyona alyona днями представили нову пісню та кліп "Країна дітей".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава