Невидимі коні, гігантське яйце та розфарбовані ковбої в новому кліпі Дуа Ліпи

Невидимі коні, гігантське яйце та розфарбовані ковбої в новому кліпі Дуа Ліпи
07.06.2021
2753
Співачка Дуа Ліпа презентувала нове відео «Love Again», яке залишає більше запитань, ніж відповідей. У кліпі дівчина спочатку з’являється на механічному бику та вправно тримається на ньому. Потім – розбиває яйце на кухні, яке згодом перетворюється на гігантське, і розбити його намагаються вже ковбої із клоунським гримом. Усі ці дивні події перериваються пристрасними танцями Дуа Ліпи та тих же хлопців і дівчат у ковбойських вбраннях та гримі. Наприкінці кліпу і сама співачка постає у клоунському макіяжі та опиняється в обіймах коханого.
 
 
Замість пояснень сюжету співачка представила відео розповіддю про процес зйомок. «Ми відзняли це відео в перервах між репетиціями до Brit Awards. Ми вивчили хореографію за 45 хвилин, постійно додавали щось до наших костюмів, але ми все-таки зробили це! Дякую!» - написала Дуа Ліпа.
 
Фанати співачки ламають голову над значенням кліпу. «Вона виглядає чудово, танці та одяг також дивовижні, але мені потрібне пояснення щодо яйця, клоунського макіяжу тощо», «Намагаюся зрозуміти, яке значення приховано за невидимими конями» - пишуть у коментарях. 
 
 
З текстом пісні, однак, все простіше. Вона – про нову закоханість, яка стала для героїні справжньою несподіванкою.
 
Я ніколи не думала, що знайду вихід
Ніколи не думала, що моє серце битиметься так швидко
Я не думала, що щось іще залишилось у моїх грудях
Але чорт забирай, ти змусив мене закохатися знову
Я думала, що сильна, наче скеля
Я проводила стільки ночей на самоті
Я не знала, чи колись ще захочу танцювати
Але чорт забирай, ти змусив мене закохатися знову

За кілька днів кліп «Love Again» набрав понад 11 мільйонів переглядів на YouTube.До речі, співачка Біллі Айліш також випустила яскравий кліп - з дівочою вечіркою, танцями та пустощами.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава