Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
David Guetta Love, Don't Let Me Go

DOROFEEVA розповіла Хеппі Ранку про розставання у кліпі «Почему»

DOROFEEVA розповіла Хеппі Ранку про розставання у кліпі «Почему»
11.06.2021
4116
11 червня до Хеппі Ранку завітала DOROFEEVA, щоб представити новий кліп на трек «Почему». Її зустрів Даня Бєлий, адже Юля Карпова, на жаль, захворіла.
 
Як зізналась співачка, ця пісня для неї дуже особиста та зворушлива, адже кожен хоч раз в житті страждав від розставання з коханим. Даня Бєлий зізнався, що його цей трек теж зворушив, адже в тексті пісні згадується «радіоведучий, який  розповість історію кохання про тебе». 
 
«Коли відносини закінчуються, здається, що будь-яка сумна пісня про кохання – про тебе, про твою історію. Нещодавно я почула по радіо пісню, яка так зворушила мене, що я зупинила авто, щоб дослухати трек. Я обожнюю, коли пісня має таку силу та владу, щоб сильно зворушити», - розповіла DOROFEEVA.
 
В кліпі є дві героїні – дівчина з рожевим волоссям у білому вбранні, що страждає від кохання, та сувора жінка в темному, яка кричить на своє авто. В фіналі глядачі бачать вщент розтрощене авто, адже, за задумкою режисера кліпу Леоніда Колосовського, кінець відносин відбувається саме як автокатастрофа. Щоб вирішити, яка героїня вам подобається більше, треба подивитися кліп.
 
 
Live пісні «Почему» співачка обіцяла викласти в TikTok 18 червня. Він був записаний на першому сольному концерті  DOROFEEVA, що пройшов в Києві 5 червня.


Дивіться ще одну яскраву новинку - кліп гурту Coldplay "Higher Power".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки