Atlas Weekend Friends Edition: програма фестивалю

Atlas Weekend Friends Edition: програма фестивалю
15.06.2021
2322
Наближається головний фестиваль літа в Києві - Atlas Weekend Friends Edition. Минулого року свято музики було скасоване, але цього року воно відбудеться з 5 до 11 липня на території ВДНГ з дотриманням карантинних норм. 
 
Більшість західних артистів, які були заявлені раніше, не матимуть змоги прилетіти в Україну. Тому організатори перенесли їхні виступи на 2022 рік. Але лайн-ап все одне вражає.

Хедлайнери фестивалю: Океан Ельзи та Fatboy Slim. Також виступатимуть Brainstorm, Ляпис-98, Тіна Кароль, Валерій Меладзе, NK, Verka Serduchka, The Hardkiss, Go-A, Бумбокс, Антитіла, Друга ріка, Сергій Бабкін, Jamala, Kazka, Onuka, AlyonaAlyona, Alyosha та інші.
 
Легендарний український гурт Океан Ельзи виступає 9 липня.
 
 
57-річний британський музикант Норман Квентін Кук, якого ми знаємо під псевдонімом Fatboy Slim, починав як рок-музикант. В 90-ті він вигадав стиль big beat, отримав шалену популярність, та й досі «запалює» на найбільших музичних майданчиках світу. Його виступ запланований на 10 липня.
 
 
Увага: в понеділок 5 липня традиційно буде день української музики, тому відвідування фестивалю – безкоштовне! А за решту доведеться заплатити, причому ціна зростає, тож краще купувати квитки заздалегідь. З 14 червня абонемент на всі дні коштує 2200 грн за FAN та 5200 за VIP. Одноденні абонементи – від 850 грн за FAN та 2400 за VIP. Триденні абонементи коштують від 1700 грн за FAN та 4050 за VIP.
 
Квитки на Atlas Weekend-2022 теж вже в продажу.
 
Також можна почати святкувати раніше, якщо поїхати на вихідні (19-20 або 26-27 червня) до Буковелю.
 

До речі, на Хіт FM ви можете виграти квитки в перший ряд на Atlas Weekend.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава