Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Hurts Stay

Скоро з'явиться нове шоу талантів «Співають всі»

Скоро з'явиться нове шоу талантів «Співають всі»
22.06.2021
1666
Незабаром в Україні з’явиться нове шоу талантів «Співають всі», яке за британським форматом "All Together Now" готує телеканал «Україна». 

В кожному з 8 випусків перед журі постануть 12 учасників різного віку та рівня – від аматорів до професійних виконавців. Кожен учасник може набрати від 0 до 100 балів. У фінал вийдуть два найкращі вокалісти за результатами випуску. 
 
Журі конкурсу складається з 100 експертів. Метод голосування теж незвичний: під час виконання пісні судді мають вставати і підспівувати, якщо учасник їм подобається. За кількістю членів журі підраховуються бали. 
 
Вже відомо, що ведучим шоу стане Володимир Остапчук, колишній ведучий Хіт FM.
 

Капітаном журі стане Наталя Могилевська. В себе на сторінці вона написала: «Для мене величезна честь очолити таке журі, я хочу подякувати своїм колегам за це почесне місце. Обіцяю, що в складній ситуації я прийму правильне рішення, і воно завжди буде на боці справжнього таланту.» 
 

Шоу All Together Now вперше вийшло на телеканалі BBC у 2018 році. Зараз цей формат впровадили 18 країн світу, серед яких Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та відтепер - Україна.
 
Серед шоу талантів, що стали популярними в Україні, згадаймо «Голос», «Караоке на майдані», «Фабрику зірок», «Х-Фактор», «Танцюють всі», «Танці з зірками», а також «Україна має талант». Багато фіналістів цих проектів стали зірками шоу-бізнесу. Чекаємо на нові імена! 

Раніше ми також розповідали про серіал "Хостел", у якому знялися зірки українського шоу-бізнесу.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

⌚ Що звучало в ефірі

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Загородній Дмитро, 6 років

Допомагаємо разом

Загородній Дмитро, 6 років
Одеська обл., Березівський р-н, с. Іванівка
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Мама Наталія 093-341-10-56