Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Shakira Objection (Tango)

Випадання волосся: як замаскувати?

Випадання волосся: як замаскувати?
09.08.2021
2831
З випаданням волосся стикаються багато людей, і причин цьому чимало - порідіння може бути викликане стресом, незбалансованим харчуванням, прийомом препаратів, спадковістю, неправильним доглядом, надмірним використанням засобів і теплових інструментів для укладки і т.д. Чому волосся почало випадати конкретно у вашому випадку, зможе відповісти виключно фахівець після обстеження і аналізів. Сьогодні ж ми поговоримо, як замаскувати проблему.

Про випадання

В середньому людина втрачає в день близько 50-100 волосків, і це вважається абсолютною нормою. Якщо ви протягом тривалого часу помічаєте на гребінці або в зливі ванної незвично велику кількість волосся, відчуваєте втрату об’єму і спостерігаєте появу ділянок з невеликими залисинами, варто звернутися до лікаря, знайти причину і зайнятися лікуванням. Ні в якому разі не вмикайте «режим доктора» і не ставте собі діагноз самостійно. Банальна істина, яку все одно не всі сприймають всерйоз - самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

Способи маскування

Зачіска дуже сильно впливає на загальний зовнішній вигляд і нашу самооцінку. Тому ті, хто зіткнувся з проблемами з шевелюрою, бажають якось замаскувати дефекти. Важливо: маскування є лише допоміжним інструментом, який дозволить вам відчувати себе впевненіше і не засмучуватися при погляді в дзеркало. В першу чергу треба знайти причину проблеми і постаратися її вирішити.

Щоб правильно вибрати спосіб маскування, потрібно визначити, як у вас випадає волосся: з цибулиною або ж окремі волоски обламуються в якійсь ділянці волосяного полотна. Другий варіант найчастіше є результатом неправильного догляду та надмірного стайлінгу, а також використання теплових інструментів укладки. В такому випадку ви можете використовувати треси або наростити волосся, але перед цим обов'язково проконсультуватися з трихологом і вашим перукарем. Якщо ж ви втрачаєте волосся прямо з цибулиною, то треси і нарощування - не ваш варіант. В такому випадку варто розглянути такі аксесуари, як система заміщення волосся та перука.

Якщо волосся випадає по довжині

Ні для кого не секрет, що часті фарбування не особливо сприятливо позначаються на наших пасмах, особливо якщо потрапити до некваліфікованого майстра. Як результат - посічені кінчики, які поступово починають відпадати, і зачіска втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. Тут головне не впадати у відчай і почати працювати над проблемою. Звичайно, будь-який майстер скаже вам, що бажано зістригти зіпсовані пасма і намагатися відростити довжину. Найчастіше це буде каре - що вводить багатьох дівчат у шок. Якщо розлучитися з довгою зачіскою ой як непросто, не варто плакати гіркими сльозами - замаскувати довжину або збільшити обсяг можна за допомогою тресів або нарощування, іноді навіть не вдаючись до стрижки.

Треси

Треси - простий і бюджетний варіант, який дозволить більшою мірою додати обсяг, ніж довжину. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів (як натуральних, так і синтетичних), різної довжини, кольору і т.д. Ви можете вибрати щось до душі і по кишені. Найчастіше треси йдуть на шпильках або заколках.

Нарощування

Нарощування - свого роду hair-машина часу, яка швидко переносить вас в світле майбутнє, де волосся вже довге і розкішне. Зараз є різні види нарощування, вибір залежить від стану вашого волосся, бажаного результату і т.д. Поки ви ходите з нарощеними пасмами, ваші власні спокійнісінько відростають і відновлюються. Дуже важливо потрапити до хорошого майстра, оскільки неякісне нарощування може привести ваші локони в ще більш сумний стан.

Якщо волосся випадає з цибулиною

Якщо випадання волосся викликано патологічним станом здоров'я або прийомом ліків, і пасма випадають безпосередньо з цибулиною, то перші 2 варіанти маскування не підійдуть. Тоді варто зупинити вибір на системі заміщення або перуці.Система заміщення волосся

Даний аксесуар з'явився на ринку виробів з волосся досить недавно. В Україні виробництвом систем займається компанія SV Atelier (@sv_atelier), засновником якої є Сергій Воронцов. Такий виріб по конструкції практично не відрізняється від перуки. Основна особливість полягає в тому, що систему можна не знімати на ніч, ходити з нею в спортзал, басейн і в цілому вести активний спосіб життя. Встановити її можна на кілька тижнів і носити, не знімаючи.

Перука

Якщо ви все ще думаєте, що перуки помітні оточуючим і виглядають непривабливо, ви просто не бачили дійсно якісний виріб. Зараз ринок рясніє пропозиціями, в інтернеті і в спеціалізованих магазинах є убори різного кольору, розміру, структури волосся і т.д. Головне - правильно вибрати перуку і купити якісний виріб, який зможе прослужити вам багато років.

До речі, можливо ви і не здогадувалися, але багато голлівудських зірок носять такий аксесуар. Наприклад, Бейонсе. Приголомшені? А виявляється, поп-діва практично завжди з'являється на публіці з головним убором, а те, яке насправді волосся у Бей, залишається таємницею.

Пересадка волосся

Найбільш радикальним способом боротьби з втратою волосся є пересадка. Вона має сенс, якщо у вас часткова алопеція (облисіння в певних ділянках). Наприклад, до пересадки волосся часто вдаються чоловіки, у яких вікове облисіння йде за певною схемою (спочатку скроні, потім маківка і потилиця). За допомогою пересадки є можливість сповільнити цей процес.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава