Go-A, Нумер 482, KALUSH та інші на «Ше.Fest'і» 20-21 серпня

Go-A, Нумер 482, KALUSH та інші на «Ше.Fest'і» 20-21 серпня
17.08.2021
2142
Вже кілька років на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці Черкаської області проходить фестиваль «Ше.Fest». Перший фест в 2014 році був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка.

Всього виступить близько 20 українських гуртів та виконавців. Окрім стандартної музичної фестивальної сцени запланована ще ніч акустичної музики.

На фестивалі також діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Шевченко – художник, тому на гостей чекатимуть круті майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці. Традиційно відбудеться поетичний батл з визначенням найкращого "Ше.Поета" фестивалю. Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави "Шевченко. Остання любов". Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.Хедлайнери фестивалю

21 серпня, субота:

Зграя
Нумер 482
ОТ VINTA
Go-A

22 серпня, неділя:
Banderas BLUES BAND
KALUSH
Один в Каное
Тінь Сонця

Учасники «Євробачення-2020» Go-A запрошують: «ПоШУМимо на головній сцені!»


Цього року тема фестивалю – кохання, тому гаслом стануть слова з вірша Кобзаря: "Кохайтеся, чорнобриві!"

Одна із цілей фестивалю – навчити молодь відпочивати тверезо. Саме тому в дні "Ше.Fest'у" в Моринцях заборонено продавати та вживати алкогольні напої.

Вхід на всі події безкоштовний, адже фестиваль зростає завдяки фундаторським внескам на «Спільнокошті».

Ще один щорічний безкоштовний для глядачів та учасників фестиваль - «Чорноморські Ігри» - пройде в Скадовську 20-22 серпня.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава