Бізнесмен Андрій Ставніцер побачив у камерах спостереження свого будинку, що під Києвом, що там розміщуються росіяни. Здав їх ЗСУ і наші захисники зробили "бабах". На жаль, будинок зруйновано, але як каже Андрій: будинок відбудую, країну відбудуємо, наголовніше - врятувати якнайбільше життів. Слава Україні! Слава українському бізнесу! Слава ЗСУ!
Фото: facebook.com/stavnitser