Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

5 ідей, що зробити з компакт-дисків

5 ідей, що зробити з компакт-дисків
02.03.2021
4109
Компакт-диск був презентований 2 березня 1983 року. На ньому була записана дев’ята симфонія Бетховена, що триває 72 хвилини. Згодом CD стали доступні, на них окрім музики зберігали інші цифрові дані. Але нові технології  флеш-пам’яті знищили CD. Викидати їх на смітник якось не екологічно. Тож як їх можна використати?
 
Дзеркальна диско-куля
 
Мріяли про таку? Зробити її не важко. Важче за все знайти основу – велику кулю з легкого матеріалу. Це може бути пінопласт, пап’є-маше (якщо ви пам’ятаєте, як його робити) або просто дитячий м’яч. Наріжте диски квадратиками та приклейте на поверхню кулі. Відтепер можна влаштовувати дискотеки вдома!
 
 
Підставка під чашку або свічку
 
Тут не треба нічого вигадувати. Просто використайте CD «не за призначенням». З вашого красивого столу зникнуть кола – сліди від гарячих чашок. А свічка даватиме більше світла, адже дзеркальна поверхня відбиватиме світло від вогню.
 
Прикраса для домівки
 
Можна вирізати з дисків зірочки та півмісяці та зробити підвіску над ліжком. Ніжні відблиски місячного сяйва заколишуть вас краще за будь-яке снодійне. А можна сплести цілу занавіску на вікно або стіну. Вам знадобляться для цього дриль та звичайні канцелярські скріпки.
 


Фото з https://diyhomedecorguide.com/diy-bedroom-decor/
 
Світловідбивач
 
Щоб підвищити безпеку пішої ходи в темну пору, можна прикріпити шматочки або цілі CD до рюкзака або одягу. На велосипеді цей саморобний катафот тимчасово замінить заводський.
Якщо ж ви мешкаєте поза містом і дорогою додому проїжджаєте круті повороти, прикріпіть непотрібні диски до дерев або стовпів.  
 
Прикраса для вулиці
 
А можна покликати друзів та замахнутися на щось глобальне! Ось таку величезну веселкову рибу зробили в США для міського параду на океанську тему. Компанія, що оновлювала своє програмне забезпечення, віддала вже непотрібні диски школі. Дітлахи розфарбували їх у веселкові кольори та прикріпили до риб’ячого макету.
 


Фото з https://www.pinterest.com/pin/281615782924933652/
 
І наостанок. Серед водіїв є легенда, що компакт-диск в авто перед лобовим склом начебто є антирадаром. Не вірте, це не працює, краще не порушуйте правила дорожнього руху!   

Читайте також про модні тренди цьогорічної церемонії "Золотий глобус".
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава