Юлія Саніна та її "Обійми": Hard або Kiss

Юлія Саніна та її
04.03.2021
5433
Сьогодні до Хіт FM завітала фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна. Її поява в ранковому шоу Хеппі Ранок була дуже гучною: Бєлий якраз попросив Карпову не верещати в прямому ефірі, але Саніна розкритикувала таке прохання, адже емоції важливі. Співачка запропонувала разом поверещати в прямому ефірі, що дівчата і зробили.

Гостя представила пісню "Обійми", яка є саундтреком до короткометражного фільму відомої кліпмейкерки Каті Царик "Обійми мене". Це вже не перша робота для кіно - раніше Саніна записувала саундтрек до фільму Любомира Левицького "Тіні незабутих предків". Цього разу співачка читала сценарій, надихалась, після чого народилася пісня.

Бєлий запитав, чи дійсно кліп знімався в метро. Саніна розчарувала його, тому що сцени в метро - кадри з фільму, а музикантам ніхто не дозволив би спуститися в метро і так його засвітити. Зате співачка обіцяла викласти цікаві фото з бекстейджу.Цього року The Hardkiss виповнюється 10 років, а навесні виходить четвертий альбом гурту. Саніна розповіла, що альбом вже написаний і відправлений на мастеринг. У нього входять як вже відомі хіти, такі як "Кобра" і "Гора", так і нові пісні, які можна буде почути вже за місяць-півтора.Ведучі Хеппі Ранку розпитали співачку про концерт на "Олімпійському", який має відбутися 29 травня. Саніна пораділа тому, що нарешті дозволено проводити концерти з фан-зонами. "Я вважаю, що стадіони – це найбезпечніше місце для проведення великих концертів, тому що це відкрите повітря і дуже великий майданчик. На жаль, ми зможемо зібрати менше людей, ніж хотілося, але все одне це багато людей, все одне буде цей драйв", - додала співачка. Вона пообіцяла влаштувати грандіозне шоу і зіграти всі найгучніші пісні за 10 років.

Карпова згадала кліп "Make Up" 2012 року та порівняла його з "Обіймами", і Саніна зізналась, що гурт багато в чому змінився за 10 років. "У нас навіть в одному альбомі пісня на пісню не схожа. Тому ми і називаємось Hardkiss: виходить пісня під лозунгом Кiss – значить, чекайте скоро пісню Hard", - пожартувала співачка.

Наостанок Бєлий порадився з Саніною щодо подарунка Карповій на 8 березня. Адже, як йдеться в пісні "Обійми", саме обійми кращі за подарунки. Ведучий запропонував гості закінчити кілька віршованих варіантів подарунків, кожен з яких гарно римувався з "обійми". Як це було, можна послухати саме тут. Що ж до подарунка самій гості, на неї чекав букет квітів та листівка від таємничого шанувальника.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава