Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Madonna Hung Up

Дует Вікнда та Аріани Ґранде: тільки не варто плакати

Дует Вікнда та Аріани Ґранде: тільки не варто плакати
23.04.2021
4022
Чергова гучна колаборація: Вікнд та Аріана Ґранде представили ремікс на пісню Вікнда «Save Your Tears». Оригінальний трек з’явився в січні 2021 і набрав майже 300 мільйонів переглядів на YouTube. В ньому Вікнд співає в нічному клубі, направляючи пістолет на себе та гостей, вдягнених в карнавальні маски. В фіналі співак стріляє в себе, але пістолет виявляється бутафорським.  
 
Новий кліп - анімаційний фільм. Ми потрапляємо у підземну фабрику іграшок чи андроїдів. На конвеєрі, яким керує герой Вікнда, із запчастин збирається дівчина з пропорціями Барбі, в якій легко впізнати Аріану Ґранде. Ідеальна жінка – красива, мовчазна та керована – можливо, мрія кожного чоловіка.  Як йдеться в пісні:
 
Не знаю, чому я тікаю
Я змушую тебе плакати, коли я тікаю
Прийми мене назад, бо я хочу залишитися, 
Збережи свої сльози на інший день… 
 
 
Напередодні прем’єри виконавці публікували в соцмережах тизери, але інтрига зберігалася до кінця.
 
 
Вікнд, чиє справжнє ім’я Ейбел Макконен Тесфає – канадський співак, який здобув популярність у 2010 році завдяки оригінальному стилю як пісень, так і зовнішності. Його четвертий альбом «After Hours» в 2020 році не отримав жодної номінації на «Греммі» попри шалений успіх платівки. Після цього співак оголосив, що бойкотуватиме премію. Нещодавно Вікнд поділився декількома реміксами з «After Hours», серед яких «Blinding Lights» з Розалією та «In Your Eyes» з Дожа Кет. 
 
Аріана Ґранде – американська акторка та співачка, її перший альбом вийшов в 2013 році.  Минулого року Аріана випустила восьмий альбом «Positions» та записала дует з Демі Ловато.
 
Вікнд та Аріана Ґранде вперше представили спільну роботу "Love Me Harder" в 2014 році. Кліп набрав тоді 700 мільйонів переглядів. 
 

Читайте також про ще одну гучну колаборацію - дует Елтона Джона та Ріни Саваяма.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки