Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
NRD1 All Good Things (Come To An End)

Всеукраїнський Велодень у Києві: програма заходу

Всеукраїнський Велодень у Києві: програма заходу
03.06.2021
1591
5 червня о 10:00 у Києві розпочнеться ювілейний, п'ятнадцятий Велодень. Акція буде проходити у форматі масового параду велосипедистів та користувачів легкого персонального транспорту центральними вулицями міста. Вона організовується велосипедистами Києва за підтримки міської влади та не є політичною.
 
Метою акції є привернення уваги суспільства, влади та ЗМІ до необхідності створення інфраструктури, зручних та безпечних умов для сталого розвитку екологічного транспорту в містах України. Разом з популяризацією активного та здорового способу життя.

 
Кількість велосипедистів стрімко збільшується, до спільноти також приєднуються користувачі самокатів, моноколес, роликів та скейтів – легкого персонального транспорту (ЛПТ). Криза з коронавірусом показала, що легкий персональний транспорт є надзвичайно зручним та безпечним з епідеміологічної точки зору. Проте масово перейти на нього люди бояться через небезпечну ситуацію з дорожнім рухом на наших вулицях. Будівництво велоінфраструктури в місті відбувається занадто повільними темпами. Тож на Велодень-2021 спільнота виходить з вимогою облаштувати за 2 роки 100 км веломаршрутів від районів Києва до центру міста, щоб мати безпечні коридори для персонального транспорту.
 
Захід розпочнеться на Софійській площі о 10:20 з брифінга для ЗМІ за участі представників місцевої влади, вело- та ЛПТ-спільноти. Потім учасники Велодня рушать до парку Муромець, де відбудеться фестиваль з розважальними, пізнавальними та спортивними активностями для дітей і дорослих. У програмі фестивалю дитячі й дорослі велоперегони, квест, лекторій, смачна їжа та напої, територія для творчості, фотозони, конкурси, розіграші, велоярмарок та інше.

 
Маршрут, точки збору по районах, анонс всіх цікавинок та вся корисна інформація буде з’являтися на офіційному сайті заходу.
 
А якщо ви також - за здоровий спосіб життя, читайте корисну інформацію про те, як кинути курити.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава