Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Cassette My Way

Новонароджена донька Меган та Гаррі помирила королівську родину

Новонароджена донька Меган та Гаррі помирила королівську родину
10.06.2021
4696
4 червня у подружжя герцога та герцогині Сассекських сталося поповнення – Меган Маркл народила донечку. Дівчинка вагою 3 кг 490 г з’явилась в клініці Санта Барбари. Зараз і дівчинка, і її мама почуваються добре та вже знаходяться вдома.
 
Ім’я для новонародженої вже також обрали – Лілібет (Лілі) Діана. Ім’я Лілібет – на честь прабабусі королеви Єлизавети Другої, яку родина та близькі називають саме так. Діана – на честь бабусі дівчинки та матері Гаррі, принцеси Діани. Подружжя вже має сина – дворічного Арчі Гаррісона. 
 
 
В офіційному повідомленні від родини новоспечені батьки зазначають, що почуваються щасливими, адже дівчинка для них - «більше, ніж ми могли уявити». Подружжя подякувало за молитви та любов, яку вони відчували від усього світу. 
 
Однак Гаррі та Меган відмовились від подарунків, а для тих, хто хотів би привітати їх з народженням доньки залишили низку організацій та сайтів, які займаються благочинністю: Girls Inc., Harvest Home, CAMFED та Myna Mahila Foundation.
 
Після гучного інтерв’ю, яке ще до пологів Маркл подружжя дало Опрі Вінфрі, багато людей засуджують поведінку Меган та Гаррі. Зокрема, Меган звинуватила королівську сім’ю у расизмі та тиску, і, подейкують, що стосунки з рештою родичів у подружжя стрімко погіршились.
 
 
Однак Меган та Гаррі вже встигли показати дівчинку королеві Єлизаветі Другій під час відеодзвінка. «Вони були дуже захоплені та не могли дочекатися, щоб поділитися цим» - повідомляє видання People.

Читайте також, як королева Єлизавета ІІ відсвяткувала цьогорічний ювілей.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава