Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Зірки згадують легендарного хореографа Чапкіса

Зірки згадують легендарного хореографа Чапкіса
15.06.2021
3609
Днями пішов з життя легендарний танцівник, член журі шоу «Танці з зірками» Григорій Чапкіс. Сумну звістку повідомив його син у соцмережах і вона швидко розлетілась по світу. Чимало зірок вже висловили свої співчуття та пригадали, яким був маестро.
 
«Завжди на висоті… Я хочу щоб вас запам’ятали таким! Мій викладач в Академії мистецтв, мій суворий суддя, мій друг і мій партнер по школі танців. Яка ж це втрата для всіх нас…» - написала Наталя Могилевська.
 
 
Колега Чапкіса по «Танцям з зірками» Влад Яма поділився надзвичайно зворушливими спогадами про танцівника. «Формально я не ходив на Ваші заняття, але старався при кожній нашій зустрічі. Навчався поставі, ході, відношенню до роботи і ... до жінок. Навчався красиво складати і елегантно жартувати. Навчався поважати Його Величність Танець. І цінувати кожну мить на сцені і не тільки. Ви приклад для тисяч людей. Ви обіцяли, що станцюєте на моєму 80-річчі, як це зробив я на вашому. Як же це красиво сказано... За сусіднім столиком у гримерці Ви завжди просили зробити Вас «молодшим за Яму». І завжди ж виходило. Дякую долі за зустріч з такою Людиною. Обіцяю пам'ятати. Обіцяю розповідати про Вас новим поколінням. Аплодую стоячи» - написав Яма.
 
 
MONATIK також запостив своє фото з Чапкісом. «Важко повірити... Сьогодні вночі не стало великої людини, яка своїм прикладом довела, що можна і потрібно жити, дихати танцями до останньої секунди ... Щиро співчуваю всім рідним і близьким. Світла пам'ять, легендарний Григорій Миколайович Чапкіс... Дякую за все» - написав він.

 
Танцівниця Альона Шоптенко поділилася своїми спогадами, пов’язаними з Чапкісом. «Метр довів: щира любов до творчості і самовіддача робить людину вічно молодою - такою, якою залишиться Григорій Миколайович для всіх нас. Я щаслива, що мені пощастило знати його особисто. Ніколи не забуду наш вальс на 90-річному ювілеї - у мене не було партнера сильнішого. І напевно вже не буде».
 
 
Колишній член журі «Танців з зірками» Франциско Гомес теж дізнався про смерть хореографа та написав: «Ікона. Легенда. Король танців. Найщиріші співчуття родичам та друзям Григорія Чапкіса».
 

«Світла пам’ять Григорій Миколайович… ми будемо всі сумувати за Вами. Плачу(« - написала в своєму Інстаграмі Леся Нікітюк.
 
 
Ведучий «Танців з зурками» Юрій Горбунов зізнався, що не може уявити цієї програми без Чапкіса. «Вічна пам‘ять вам, Маестро! Важко без вас тепер уявити «Танці з зірками!!». Великий приклад для всіх, як треба любити професію, свою справу і життя!» - написав він.
 

Kamaliya підписала фото з Чапкісом так: «Пішов на небеса Григорій Миколайович Чапкіс ... Вічна пам'ять, велика Людина, Наставник, Друг!».
 
 
Пригадуємо також, яким було життя та творчий шлях Чапкіса
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана