Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sia Unstoppable

Коли українці відпочивають у червні

Коли українці відпочивають у червні
08.06.2021
2292
В червні два тижні поспіль нам випадають «довгі вихідні»: з 19 по 21 та з 26 по 28 червня. Можна планувати подорожі країною чи навіть за кордон.
 
20 червня – свято Трійці.  Цей день також має назву Зелені свята або П’ятидесятниця. За традицією церкви та оселі прикрашають зеленню, гілками дерев та квітами. Як і завжди на церковні свята, всі думки мають бути добрими. Ці дні здавна вважалися гарними для сватання та заручин: тоді шлюб буде довгим і міцним. 
 
У свято Трійці не варто виконувати будь-яку роботу по дому, в полі або на городі, сваритися або лаятися. Також наші предки вірили, що цього дня активізується різна нечисть, тому не можна купатися у водоймах, щоб не залоскотали на смерть русалки.
 
 
28 червня – День Конституції України. Основний Закон держави був прийнятий Верховною Радою о 9:20 ранку 28 червня 1996 року. Депутати весь день і всю ніч працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі без перерв. 161 стаття Конституції зібрано в 14 розділах. 
 
Міні-версія містить 33 фундаментальні статті, відібрані юристами. Це перша і, поки що, єдина рукописна міні-версія Основного Закону на пострадянському просторі. Розміри примірника становлять 21×32 мм, розмір однієї букви — 1 мм, а всього на 150 сторінках книги розміщено близько 9000 символів.


Не забувайте бувати на свіжому повітрі на вихідних - маємо для вас 5 причин вийти на прогулянку.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана